fbpx

PREBUDENIE

18.8. 2022Natalia Grünwald581x0

Na tento týždeň mám v pláne písať jeden článok, ktorý mám odovzdať do konca týždňa, pretože bude čoskoro uverejnený v jednej publikácii. No, kopla ma múza a ja to s vami musím zazdieľať.

Keď ti poviem, že mi škola nič nedala a všetko, čo mi pomohlo sa stať tým, kým som, som si musela vybojovať sama, naštveš sa na mňa? Veľa ľudí možno povie, že som nevďačná, že škola je základ a podobné bláboly.

Prosím, tí, ktorí ste silno napojení na systém, tak tento článok ani nečítajte, pretože vás len pobúri 🙂


Základné zručnosti ako je čítanie, písanie a podobne sú dôležité a treba sa to naučiť, inak sa v živote nepohnem, to je jasné…

ALE POTREBUJEM NA TO 13 ROKOV A VIAC? 🧐

…Veru nie… Viete, prečo to píšem? Pretože som prišla na úplne iné informácie a keby som tieto informácie poznala skôr, tak by som už dnes budovala oveľa väčšie veci, ale v poriadku, beriem to tak, že to tak malo byť! No pre naše deti tu môžeme začať budovať niečo úplne iné, svet o ktorom sa nám ani len nesnívalo, ak príde PREBUDENIE.


Sú ľudia, ktorí sa budú byť do pŕs, že systém je to najlepšie na svete, úzkoprso sa budú držať naučených vzorcov a presvedčení, aby ani náhodou nemuseli výjsť zo svojej zóny komfortu a pozrieť sa na svet úplne inou optikou. Niektorí by ma za tieto riadky najradšej upálili, ale nech….

Dnes viem informácie, ku ktorým som sa dostala svojou drinou, zaplatila som za to svojou húževnatosťou, prácou a veľkým balíkom peňazí, no dozvedela som sa pravdu, ktorá mi bola roky odopieraná, len aby som sa nedozvedela, čoho všetkého je ľudská myseľ schopná.

Asi pred desiatimi rokmi som prvýkrát videla film TAJOMSTVO, ktorý určite poznáte. Vtedy som tomu nerozumela a pokladala som to za nemožné až divné. No po pár rokoch som ten film zhliadla ešte raz a vtedy si vravím:

“UŽ MI TO KURŇA ZAČÍNA DÁVAŤ ZMYSEL!“

A tam to začalo… Moje prebudenie…

A tam to začalo, zažrala som sa do štúdia viac, ako kedykoľvek predtým a prišla som k záveru, že škola ma naučila byť dobrou poslušnou ovcou a skvelým zamestnancom. Česť výnimkam školy, ktoré učia remeslá, ktoré sú naozaj veľmi potrebné, ako je doktorina a podobne… Späť k téme.

Prečo vám to zdieľam? Zdieľam vám to preto, pretože vás chcem priviesť na iný uhol pohľadu.

Zamysli sa:

  • Čo ak su tvoje vryté vzorce a presvedčenia nepravdivé?
  • Čo ak si celý život opakuješ v hlavičke niečo, čo je nefunkčné a prináša ti to stále ten istý model zmýšľania, takže aj stále ten istý výsledok v tvojom živote?
  • Čo ak niečo nevieš, čo by ťa dostalo von z tvojho utrpenia, ktoré ťa zožiera zaživa?

Zamysli sa nad tým a daj si odpoveď. V sebe nájdeš všetky odpovede, ktoré sú potrebné na to, aby ťa doviedli na správnu cestu a k tým správnym učiteľom…

Dnes, som veľmi vďačná, že sa pozerám na život ako TVORCA a nie ako OBEŤ systému.

JE NA TEBE, ČO SI VYBERIEŠ

Dáva ti zmysel, čo hovorím, alebo ťa to pobúrilo? Obidve emócie sú absolútne v poriadku. Kľudne vyjadri svoj názor do komentára 🙂

Nabudúce si preberieme finančné bloky a ako ťa to veľmi brzdí na tvojej ceste, ak je myseľ nastavená na strach, biedu a nedostatok. Sleduj moju fanpage, aby ti neunikli novinky….(nové články, liveká a podobné nakopávačky…)


LIVE – AKO SA DOSTAŤ DO POVEDOMIA ĽUDÍ ČO NAJRÝCHLEJŠIE

30.8. 22 o 20:00 hod. vysielam v mojej FB skupinke: BE ICONIC LIVE ďalšiu skvelú tému, na ktorej nesmieš chýbať ani TY 🙂

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára Zásady spracovania osobných údajov