AKO ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL VPLÝVA NA TVOJ ÚSPECH

19.5. 2022Natalia Grünwald61x0

Veľmi veľa ľudí si myslí, že pre úspech je potrebné makať ako škrečok v koliesku. A treba len dreť, dreť, dreť….

ALE MUSÍM VÁS SKLAMAŤ.

Pokiaľ makáte veľmi tvrdo a pracujete 10-15 hodín denne a naháňate sa len za úspechom, tak vás to časom môže priviesť k osobnému vyhoreniu alebo krachu.

Neodporúčam takýto životný štýl, lebo vás to raz dobehne. V prvom rade odporúčam investovať do svojho zdravia. Nie, nie je to žiadne klišé ale zdravie je na prvom mieste.

Zazdieľam vám môj príbeh. Keď som bola na svojom takom pomyselnom dne, stále som uvažovala, či mám na sebe makať, s čím a ako začať. A keďže som nevedela, tak som sa neskutočne brzdila a neurobila som nič.

POVEDALA SOM SI DOSŤ. DOSŤ BOLO PROKRASTINÁCIE

A tak som ako prvé začala so svojím zdravím. Začala som športovať a zdravo sa stravovať. A presne toto mi pomohlo, premostiť moj focus z nízkych vibrácií do vysokých. Začala som sa lepšie cítiť a naštartovalo ma to si nastaviť ďalšie ciele. Naučila som sa pravidelnosti, disciplíne a vytrvalosti aj keď sa mi nechcelo. Pár rokov predtým som videla v jedle útechu a prejedala som sa. Bola som zo seba nešťastná a bolo ťažké to zmeniť…

A tak som si povedala že:

„SPRAVÍM ZO SVOJHO ŽIVOTA TÚ NAJLEPŠIU PÁRTY NA SVETE.“

Tak som si nastavila svoj nový jedálniček a pridala som do svojho dňa šport, ktorý ma baví. Vďaka tomu som získala chuť aj študovať a začala som sa konečne venovať aj svojmu biznisu. Dnes si neviem predstaviť svoj život bez môjho denného režimu. Dnes si pred prácou idem zabehať, zacvičím si jógu a začínam svoje ráno s jasnejšou mysľou a s poriadnou dávkou energie. To ako začínaš ráno, tak sa ti bude odvíjať tvoj celý deň.  Je to moja rutina, ktorá ma naučila vytrvalosti a konzistentnosti. Pri mojom rannom behu si pustím svoju obľúbenú hudbu a dostanem sa do takej eufórie, že mám pocit, že by som bola schopná prenášať aj hory. A predstav si, že s týmto nastavením začneš svoj deň. Tak sa ti samozrejme začne viac dariť. Si pozitívne naladená, máš príjemnejšiu komunikáciu s ľuďmi, môžeš uzavrieť viac spoluprác vo svojom biznise a mnoho ďalšieho…

Zapamätaj si: „AKO ROBÍŠ NIEČO, TAK ROBÍŠ VŠETKO.“

Milujem beh. „PRI BEHU MA NAPADAJÚ MILIÓNOVE MYŠLIENKY.“ Beh nie je len o peknej postave, ale hlavne o čistej mysli. Beh je pre mňa ako meditácia.

Uvedomme si, že naše telo je náš chrám, v ktorom žiješ každý jeden deň. Tvoj životný štýl ma veľký vplyv na tvoj biznis. Keď sa cítiš sama so sebou dobre, si atraktívnejšia aj pre ostatných, pre klientov, pretože tú tvoju spokojnosť a tvoje sebavedomie cítia z teba aj ostatní.

Všetko začína od teba. Od tvojho vnútorného šťastia.

Ak začneš deň s tým, že si nahnevaná a všetko ťa štve, tak presne takú energiu budeš vysielať von a prijímať späť počas celého dňa.

Všimni si, že tí úspešní ľudia, ktorým tak potichúčku závidíme ich život, žijú si ako v raji, majú krásne vzťahy, žijú na nádherných miestach. Tak títo ľudia majú nastavený striktný režim: čítajú knihy, majú svoje rutiny, idú si zacvičiť, vzdelávajú sa, zdravo sa stravujú… Ich životný štýl je neodmysliteľmou súčasťou ich biznisu.

A preto: NEČAKAJ KÝM ŤA PREKVAPÍ ZDRAVOTNÝ PROBLÉM. Začni sa o seba starať už teraz. Ak nemáš zdravie, nevieš si užiť ani svoj úspech.

Nepodceňujte svoje zdravie a začnite najprv svojím chrámom a dajte samých seba na prvé miesto 🙂

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára Zásady spracovania osobných údajov