fbpx

Čo hovoria moje klientky

Mala som tú úžasnú možnosť byť na konzultácii s Naty jedna na jednu. Je to niečo úplne iné ako v skupine, máte možnosť sa jej opýtať, poradiť sa, na všetko, čo potrebujete, čo vás posunie ďalej. Kopec aha momentov som zažila, a Naty mi dala skvelú spätnú väzbu, ako na môj profil, tak na prácu a ako ma vníma. Takisto mi to otvorilo oči vo veciach, ktoré som tušila, ale nechcela som si ich pripustiť. Všetky, ktoré váhate...už nemáte čas, strácať čas.... Konečne som začala predávať, konečne ma ľudia začali brať vážne a moje podnikanie sa posunulo. A ako k tomu došlo? Mám za sebou 3 mesačný program BCL, a týždňový program Miliónový príspevok. Kým som to absolvovala, tak som niečo postovala, pridávala príspevky, a zbierala som likes... Ale z toho človek nevyžije... Po miliónovom príspevku mi klientky začali na príspevky reagovať inak. Začali robiť objednávky a pýtali si rady. Naty ma naučila, ako sa má predajný príspevok písať, ako má vyzerať a funguje to. Toto sú veci, ktoré keď sa naučíte, tak vám to už nikto nezoberie a viete to používať aj inde. Napríklad, keď si spravíte kampaň. Naty ďakujem 
Simona Siváková Majiteľka kozmetikcého štúdia
Podnikám už dvacet let a dávala jsem do svého businessu vše.  Celý svůj čas i energii. Pracovala jsem čtrnáct hodin denně a nedokázala si představit, že by to mohlo být jinak. Mezitím mi uteklo celé dětství mojí dcery a já užasle hleděla, jak se to mohlo stát. Věděla jsem, že musím změnit způsob svého podnikání i myšlení, ale i když jsem prošla několik kurzů, které by mi pomohly najít směr a cestu, stále jsem jen přešlapovala na místě. A to opravdu nepomáhalo sebevědomí, natož peněžence.  Naty mi vtrhla do života jako vítr, zbořila můj domeček z karet a postupně krok po kroku mi pomáhala postavit pevné základy podnikání. Ukázala mi, jak veliký mám potenciál. Je to její obrovský dar, najít v člověku to nejlepší a ukázat to světu. Její věta: „Tak to teda ne, moja zlatá, vzpamatuj se! Takhle chceš žít? ” mi doslova změnila život, tak jako celá Natálie. Nikdy jsem nepoznala člověka, který by byl tak hladový učit se od těch nejlepších a pak svoje znalosti předávat dál. Ukázala mi, co všechno dokážu, když budu chtít a taky mě k tomu dovedla. Konečně mám naději na život, o jakém jsem snila a moje jediné přání je, abych potkala Naty o mnoho let dřív.  
Martina Kabrhelovájóga inštruktorka
Naty je žena, která mi otevřela skutečné brány byznysu. Byť jsem na ni narazila úplnou náhodou, okamžitě mě zaujala svou silnou osobností a můj první dojem se mi krásně potvrdil.  Naty je úžasná kombinace chápajícího člověka se srdcem na pravém místě a lídra, který je expertem na byznys s neutIchající touhou se  dále vzdělávat a stoupat výš a výš. Naty je žena, která mě i vás vždy bude mít co naučit. 
Markét David Tissamotivačná líderka
Prešla som si veľa spoluprácami a mám aj veľmi mnoho strategických znalostí, lenže nie vždycky ích aj používam. Keď som rozmýšlala nad tým, prečo som v spolupráci s Naty Grünwald, tak to nie sú ani tak tie stratégie, je to pole Naty, proste ma to baví, baví ma jej prístup, ako pracuje s veľkými skupinami žien, baví ma, čo hovorí. Baví ma skupina žien, ktoré vytvára a čo ím prináša. Navyše som ja sama došla do štádia, kedy som si veľmi vedomá toho, že zlatá pilulka úspechu neexistuje, sama si viem hlboko pracovať na vnútorných témach a ich preklopení do hmotnej reality, lenže ja viem, že na mojej podnikateľskej ceste nechcem byť sama, no nechcem mať už ani 4 mentorov zároveň, ako som mávala, keď som sa ponáhľala. Našla som svoj stred, samu seba, ale viem, že chcem byť na ceste s business mentorkou, ktorá vie o čom hovorí a má jasné výsledky, a tou Naty je.
Natália HonisKoučka - Mentorka - Inšpirátorka
Ahojte, moje meno je Erika Sonlajtnerová a veľmi rada by som vám zanechala moje pocity zo spolupráce s Natáliou. Som súčasťou jej BE LADY MASTERMIND a je pre mňa česť byť v tomto klube vedomých žien, ktoré sú rovnako vibračne naladené. Bolo to moje najlepšie rozhodnutie, a zároveň investícia, ktorú som urobila, pretože mastermind mi doslova zmenil život, zmýšľanie, pohľad na veci, ktoré som ja sama nevidela alebo skôr nechcela vidieť. Až tu som odštartovala ako raketa do vesmíru, pretože som si dovolila vidieť víziu vo veľkom, pretože som sa zbavila okov, ktoré ma držali neustále pri zemi a stala sa zo mňa “zdravo” sebavedomá žena, ktorá vie, čo od života chce, kam smeruje, čo chce dosiahnuť. Poznám svoju osobnú identitu i identitu biznisu, viem, kým chcem byť a prečo to chcem a ďakujem Naty, že sa naše cesty stretli. Vesmír vedel, prečo nás dve spojil. Z môjho pohľadu je mastermind doslova bohatstvo, ktoré dostanete a zmení vám život, vnímanie, postoj, mindset, a zároveň ste súčasťou jedinečnej mastermind komunity. Máte možnosť učiť sa od najlepších a ja som sa rozhodla práve pre Naty, pretože je autentická, priama, vie o čom hovorí, dáva zo seba to najlepšie, je tvrdá, ale zároveň i priateľka, ktorá sa za vás bude biť ako levica, ktorá stojí pri vás, keď sa vám práve nedarí, nakope vás, keď nepočúvate, pochváli a vyzdvihne vaše kvality, je obrovskou energiou, ktorej nedokážete odolať. Je mi cťou byť súčasťou BE LADY MASTERMIND, a taktiež teba, Naty, môjho mentora.
Erika Sonlajtnerovábiznis mentorka