fbpx

3 TAJOMSTVÁ O PENIAZOCH,

KTORÉ ŤA NENAUČILI!!

Máš už čo to za sebou, prešla si si niekoľkými kurzami, vlastníš rôzne certifikáty, diplomy, no je ti to akurát tak na ..., pretože každý mesiac prichádza viac menej tá istá suma do tvojho podnikania?

 

Síce cítiš, že sa finančne posúvaš, no chcelo by to nejaký urýchľovač, ktorý ťa dostane z 0 na 100!!

VÄČŠINA ĽUDÍ NEMÁ ANI POŇATIE, ČO JE TO FINANČNÁ GRAMOTNOSŤ ...

Keď sa pýtam žien podnikateliek, či si vedú podrobné údaje o tom, koľko zarábajú, koľko minú a aký zisk im zostane a ako to ďalej monetizujú (speňažujú) a podobne, tak mi na to koľkokrát nevedia odpovedať....

 

Len veľmi málo podnikateľov si vedie podrobné záznamy o peniazoch a ešte menej podnikateľov dokáže doslova čarovať s mysľou. 

Vedia,  AKO SI PRITIAHNUŤ BOHATSTVO DO SVOJHO ŽIVOTA

Nastaviť si myseľ, odrezať sabotérov, ktorí ťa neustále paralizujú a bránia ti zarobiť peniaze, o akých sa ti ani len nesnívalo!

OD ÚSPEŠNÝCH PODNIKATELIEK STÁLE POČÚVAŠ:

Nemala by si drieť

Podnikať sa má s ľahkosťou a vo flow

Čím menej pracuješ, tým viac zarobíš ... a podobne.

Tak, kde je pravda? Dá sa pracovať s nastavením mysle tak, aby som už nemusela drieť a bohatstvo si môžem pritiahnuť len vďaka prenastaveniu svojej mysle?

ODPOVEĎ ZNIE:

Nie!! Nestačí mať len nastavenú myseľ na bohatstvo, meditovať, manifestovať a ono sa to...Je to kombinácia. 

Správne nastastavenie mysli + stratégia a akčné kroky. 

No jedno bez druhého nefunguje!!

Veľa podnikateľiek presne vie, čo má robiť, no nerobí to, pretože ich nepustí hlava!

A práve tomuto sa budem venovať na webinári.

ČO SA NA WEBINÁRI DOZVIEŠ:

Prezradím ti: 

Prečo sa nenásobia tvoje príjmy tak rýchlo, ako by si chcela a si v podstate každý mesiac stále na tom istom.

Ako to, že aj keď robíš kampane tak isto ako úspešné podnikateľky, tak na nej viac menej nič nezarobiš a ešte sa aj na tom nadrieš.

Ako jednu zásadnu chybu robíš vo vzťahu k peniazom, keď k tebe neprichádzajú tak, ako by si chcela?

3 Tajomstvá, ktoré okamžite naštartujú proces, ktorý sa postará o to, aby si začala priťahovať peniaze ako magnet!

A pridám aj to, čo ti väčšina GURU nepovie.

BEZ TÝCHTO ZÁKLADOV NEMÔŽEŠ MAŤ DOSTATOK PEŇAZÍ VO SVOJOM ŽIVOTE!
Uvedomíš si, prečo sa ti nedarilo dostať sa na vysoké čiastky, aj keď sa neustále vzdelávaš a makáš na sebe. 

Garantujem ti, že priamo na mojom webinári prehodnotíš svoj vzťah k peniazom.

A ak začneš implementovať to, čo ti na webinári prezradím , tak môžeš očakávať PRÚD PEŇAZÍ zo zdrojov, o ktorých si ani netušila.

LEN SI TO PREDSTAV, AKO VEĽMI MÔŽEŠ ZNÁSOBIŤ SVOJE PRÍJMY LEN PO TOMTO JEDNOM WEBINÁRI.

PREČO PRÁVE SO MNOU?

  •  Keď som začínala, tak som mala strach si vypýtať 20 EUR za svoju hodinu a jedinú možnú cestu môjho zárobku som videla v tom, že premieňam čas za peniaze. Čiže som sa naháňala z jednej konzultácie na druhú, len aby som pokryla náklady.
  • Bola som vyčerpaná a po celom dni som už nemala energiu na nič. Myslela som si, že na to, aby som sa dostala na väčšie príjmy, potrebujem makať niekoľko rokov a postupne zvyšovať svoje príjmy. Myslela som si, že to bude trvať minimálne 10 rokov, kým sa dostanem na nejaký veľký mesačný príjem.
  • Odvtedy ubehli 3 roky a ja som do svojho vzdelania za posledné dva roky investovala vyše 270.000 EUR, ktoré mi nikto nevenoval, nepožičal a ani nedaroval. Zarobila som si na vzdelanie sama! 
  • Dnes spolupracujem s medzinárodnou hviezdou vo svojom obore, ktorý si ľudí na osobnú spoluprácu veľmi starostlivo vyberá. Ja mám to šťastie, že som jednou z nich. Osobne sa poznám s bilionármi, ktorí ma o peniazoch naučili to, čo ti žiadna škola na svete nedá!
  • Dnes mám svoj vlastný tím ľudí, expertov, s ktorými budujeme značku Natália, mentoringy a kurzy cez ktoré prejdu ročne stovky ľudí a to by sa nikdy nestalo, keby som nepoznala tajomstvá, o ktorých vám chcem na webinári porozprávať.
  • Vypracovala som sa z 0 na vrchol a dobre viem, ako sa cítiš, keď nedokážeš prekonať svoj finančný strop.
  •  Možno sa nachádzaš v stave, kedy si unavená z rôznych kurzov a mentoringov, ktorými si si prešla. Možno už nemáš chuť investovať do ďaľšieho tréningu. Chápem ťa, ale chcem aby si pochopila fundamentálne základy toho, na čom som uspela v tak krátkom čase a verím, že tebe sa to konečne podarí tiež!
  •  Máš za sebou dlhoročné skúsenosti s rôznymi meditáciami. Manifestuješ, pracuješ na podvedomých vzorcoch a blokoch, no stále nič. Možno si nerobila zásadné 3 kroky, ktoré ti prezradím na webinári.
  • Určite si nenechaj tento webinár újsť, aj keď máš príjem s ktorým si viac menej spokojná, no nemáš skoro žiadny čas na svoju rodinu, koníčky a hlavne na seba!

 

CENA PRE TEBA LEN NA TEJTO STRÁNKE JE ZA 79€

Bežná cena : 399€

Teraz len za: 79€

TÁTO CENA TRVÁ :

 Tento webinár stojí 79,- EUR, no aj keby stál tento webinár 1000 Eur, tak je stále príliš lacný. Pretože jedna dôležitá informácia, ktorá odštupľuje tú zátku tvojho finančného flow ti môže zarobiť v dlhobobom horizonte tisíce EUR...Ver mi, viem o čom hovorím...

Ak prepásneš tento webinár, tak si necháš svojích 79,-EUR,  no nedozvieš sa informácie, ktoré by ťa dostali zo stavu, v ktorom sa necítiš fit! A stále budeš hľadať, čo by ťa mohlo z toho istého finančného stereotypu dostať von...

ČO ZÍSKAŠ ZAKÚPENÍM TOHTO WEBINÁRA?

WEBINÁR v trvaní cca 120 min. 

 BONUSOVÝ MATERIÁL

  ZÁZNAM, ku ktorému sa môžeš kedykoľvek vrátiť

REGISTRUJ SA A KLIKNI NA TLAČÍTKO: CHCEM VIAC INFO

Ahoj Naty krásny večer prajem. Chcela by som ti napísať výsledky, čo sa mi podarilo za posledný týždeň v decembri, po zakúpení kurzov. Celé vianoce som študovala a okamžite som sa riadila tvojimi radami a stratégiami. Nespala som ale pracovala keď všetci oddychovali. U nás to býva tak, že december býva u nás najhorší mesiac roka. Začala som hneď praktikovať to čo som sa naučila od teba a začali mi veľmi stúpať predaja. December mi dopadol tak, že ho mám najlepší za posledných 8 mesiacov roka , vybočila som z ,,dogmy,, najhoršieho mesiaca a za ten posledný týždeň decembrový som predala 1/3 objemu celého mesiaca. Čiže okamžitý obrovský nárast. Pracujem v MLM a medzimesačný nárast v porovnaní bez teba a s tebou je 400 eur. 400 eur ale v podstate iba za 1 jediný týždeň. Čo je pre mňa veľká pecka. Tak isto som okamžite odštartovala 2.1. Tréningy a máme nádherné výsledky . Pre mňa je to obrovský progres pretože tie info od teba budem využívať stále a majú pre mňa nevyčísliteľnú hodnotu.
Adelheid MedveckáMLM
Ja som tak vďačná, že si mi vstúpila do cesty. SI môj motor, inšpirácia, sprievodca na ceste k úspechu. Ani nedokážem popísať tie pocity, ale tak neskutočne si ma posunula.Hltám každé tvoje slovo, veľmi rada sa od teba učím a tvoja energia sa stala mojou závislosťou. Tvoje kurzy, rady a tvoje vedenie mi dáva jasné kroky, jasné stratégie a keď to človek aplikuje do praxe dejú sa zázraky. Ďakujem, že si a že si dala môjmu životu smer.
Jana HákováOsobný rozvoj a podnikanie