Začíname :-)

Stmieva sa a ja ležím na posteli so svojím novorodeným synčekom Philippkom. Mám chvíľku pre seba, pretože moja prvorodená dcéra Zarah (3) je momentálne so starými rodičmi na prechádzke. Premýšľam o tom, čo by som napísala do článku. Nechávam sa unášať tichom a kľudom, ktorý tu momentálne vládne a čakám na to, kým mi príde tá správna inšpirácia a moje prsty sa rozbehnú priam sami po klávesnici.

Ja som sa rozhodla svoj blog poňať viac osobne a trochu inak.

Rozhodla som sa, že budem ukazovať čitateľom triky a rady, ktoré pomohli mne v prekonávaní samej seba a to nie len na fyzickej, ale aj mentálnej úrovni. Chcem vás previesť cestou, ktorá vás nechá nazrieť do môjho života a sami si môžete vybrať čo je pre vás prínosné.

Tak pod’me na to pekne po poriadku

V prvom rade vychádzam z toh, kde som. Ako som už spomínala vo svojom príbehu, nedávno sa mi narodil synček Philipp, ktorý má ešte len 3 týždne. Je to veľká radosť a veľmi som si želala mať minimálne 2 deti. Ale až teraz vidím aké to bolo ľahké, ked‘ som mala len jedno a to som si vtedy sťažovala, že nemám na nič čas.

Aj ked musím povedať, že malý je zatiaľ veľmi dobrý a skoro väčšinu času prespí. Moja dcéra bola v tomto smere viac čiperná….

Apropo čas

Hovori sa, že čas je otázkou priorít. Áno, ak niečo veľmi chceme, čas si nájdeme….Takže ak som sa stažovala pri prvej dcére, že nemám na nič čas, tak teraz je to dvojnásobne tažšie, pretože malá žiarli a niekedy mám pocit, akoby som s ňou začínala opäť od piky. Vydobíja si moju pozornosť najrôznejšími technikami.

Ale aj napriek tomu som sa rozhodla, že si čas nájdem. Rozhodla som sa, že sa dostanem opäť do formy, tak ako to bolo pri prvej dcére. Vtedy som si mohla dovoliť ísť po troch týždňoch do fitka a začať na sebe makat. Malú som vzala so sebou a ona mi tam krásne prespala v kočári aj 2 hodiny. No teraz to nie je také jednoduché, všetko zorganizovať.

Pri prvom aj druhom tehotenstve som pribrala 17 kíl.

Pri tom druhom tehotenstve som nechala v nemocnici 6 kíl a za tieto posledne tri týždne som schudla daľšie 4 kilá. No len teraz nastáva tá tažká práca, kedy sa chcem opäť dostať na pôvodnú váhu. Ked‘ som otehotnela, mala som 50 kíl. No teraz viem, že na také číslo sa dostať je troška odvážny cieľ, nakoľko musím rátat aj s tým, že kojím a tie dve až tri kilá si treba nechať v zálohe 🙂

 

V hlave nosím už celý koncept, aké postupné kroky podniknem, aby som sa k svojmu cieľu dostala. Ale o tom všetkom vás budem postupne informovať, či už cez moje články, alebo formou e-booku. Zatiaľ želám všetkým chudnutiachtivým mamičkám veľa trpezlivosti a motivácie 🙂

 

Natalia Grünwald
Som veľký nadšenec zdravého životného štýlu a mama 2 malých detí. Pomáham maminkám dostať sa opäť do formy , nadobudnúť svoje "nové JA" a uzdraviť svoje telo aj myseľ. moj pribeh si mozete precitat tu >>
Komentáře

Přidat komentář

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.