BUDE PRE TEBA TOTÁLNY MIND BLOWING!! DOZVIEŠ SA NIEČO, ČO TI ŽIADNY INÝ KURZ NEPOVIE. SI PRIPRAVENÁ?

CHCELA BY SI SA NAUČIŤ PÍSAŤ POSTY A TOČIŤ VIDEÁ, KTORÉ TI ZAČNÚ ZARÁBAŤ MILIÓNY?

... ŽE TO NIE JE MOŽNÉ?

TAK SI POZRI TOTO ÚVODNÉ VIDEO 👇👇👇

Vieš si predstaviť samú seba, ako si napríklad z jedného príspevku dokážeš zarobiť povedzme milión českých korún/ okolo 40.000,- EUR?

Predstav si, že už sa nebudeš musieť rozčulovať nad tým, že stále postuješ a nič z toho, pretože aj keď niekto síce likuje, alebo komentuje...no nenakupuje!! A to je prúser, pretože likes a comments si nemôžeme vziať do banky a vymeniť za peniaze...

Science fiction? Veru nie...Ja som začínala z totálnej nuly a o sociálnych sieťach som nevedela NIČ!! Vďaka funkčným stratégiam som sa v pomerne krátkom čase vypracovala a  v priebehu len 6 mesiacov som dokázala vygenerovať na jednej platforme desiatky tisíc EUR a to len vďaka príspevkom. Dá sa samozrejme aj viac. To boli moje začiatky. Rozhodla som sa s tebou zdieľať to, čo mi extrémne zvýšilo príjmy a pomohlo sa dostať na úplne iný level a k iným ľuďom.

Kurz Miliónový príspevok je riešenie pre teba!

KURZ MILIÓNOVÝ PRÍSPEVOK JE PRE TEBA AK: 

- ✅ Chceš ušetriť čas a začať konečne zarábať  na sociálnych sieťach....?

- ✅ Chceš zvýšiť interakcie na tvoje príspevky / videá a začať si priťahovať tak svoje platiace publikum...?

- ✅ Chceš prísť na to, kde si robila doteraz chyby a prečo ti ľudia na príspevky buď nereagovali, alebo reagovali veľmi málo...?

- ✅ Chceš sa naučiť premieňať likes a komentáre na peniaze?

- ✅ Chceš sa naučiť písať hodnotné príspevky, ktoré budú ľudia radi čítať a budú sa tak opakovane k tebe vraciať a stanú sa z nich platiaci klienti....?

- ✅ Chceš sa naučiť ako točiť zaujímavé živé videá, ktoré zvýšia tvoje predaje o niekoľkonásobok?

Nemala som v pláne predávať toto know-how....

Pôvodne som vôbec nepremýšľala nad tým, že by som odhalila toto know-how a stratégie širokej verejnosti. Ale uvedomila som si jednu veľmi zásadnú vec....

Ľudia strávia hodiny a hodiny na sociálnych sieťach a nič z toho... Vieš, koľko je tam peňazí? Prečo tráviť tento čas zdarma? Počula som príbehy podnikateliek, ktoré mi vraveli koľko času a úsilia ich stojí, že tvoria obsah, ktorý im neprináša to, čo by chceli....Pritom ti niekedy stačí len jeden veľmi trefný post a môžeš z neho vyťažiť desaťtisíce EUR...

 

Ty si to dokázala, ale čo ak na to ja nemám?

A už si to skúšala? Skúšala si písať posty, tým správnym spôsobom? Ako môžeš povedať, že na to nemáš, keď si sa možno nikdy tým nezaoberala úplne do podrobna.

Vieš, čo mi trvalo prísť na to, akým štýlom je to najefektívnejšie a najvýhodnejšie? Trávila som hodiny učením sa a tvorením, kým som prišla na to, ako správne písať posty, ako tvoriť liveky, ktoré ti začnú prinášať tých platiacich klientov.....A teraz ti ponúkam moje skúsenosti hotové, na tácke naservírované....

 

Tomu nerozumiem, ako mi môže priniesť jeden post, napríklad milión korún?

No veľmi jednoducho... Tým, že vieš presne na koho cieliš, vieš povedať jasnú správu, ktorý tvoj ideálny klient potrebuje počuť, presne zasiahneš miesto, ktoré ho páli, dáš správnu výzvu k akcii, vyberieš vhodný obrázok/foto... To sú všetko "maličkosti", ktoré tvoria veľké veci. Potom ti stačí napísať jeden skvelý post, z ktorého získaš presne tých správnych platiacich klientov, ktorí ti prinesú požadovanú sumu....

Čo dnes funguje na ľudí??

Možno si si všimla, že dnes nestačí byť len aktívna na sociálnych sieťach a niečo neustále postovať a robiť storíčka.... Dnes to už nestačí. Doba sa zmenila, ľudia sú oveľa náročnejší a vyberaví....Vieš prečo? Pretože experti začali rásť ako huby po daždi a zrazu je kopec expertov na všetky možné oblasti. Zákazník si môže vyberať a už nie je odkázaný na úzky výber. 

Jediná možnosť ako zaujať a odlíšiť sa je tá, že budeš sama sebou, že začneš využívať svoj potenciál naplno a budeš dávať svojím potenciálnym zákazníkom naozaj hodnotný obsah.

Dnes zaujme naozaj len hodnotný obsah. Problém je však v tom, že tvoriť hodnotný obsah si vyžaduje určité zručnosti. Nestačí len vedieť....dôležité je sa naučiť vedieť tú vedomosť aj predávať. A to sa naučíš tak, že sa budeš zdokonaľovať v copywritingu (teda v písaní) a v komunikácii a prezentácii (príklad točenie živých videí).

Mnoho ľudí podceňuje kvalitný obsah, ale to proste neoklameš, tvoji potenciálni zákazníci to cítia....Môžeš mať štýlový dizajn, parádny web, namakanú kameru, skvelé svetlo, peknu grafiku, ale ak tam nie je skvelý obsah, tak je to zabité....A to platilo vždy a platiť to bude na veky vekov amen!!

Ty sa dokážeš naučiť tvoriť hodnotný obsah, ktorý bude predávať....

Kurz Miliónový príspevok ti prinesie jasnosť v tom, ako a čo písať/točiť. Pre koho písať a točiť. Akým štýlom to treba tým zákazníkom ponúkať na tácke a tak ďalej.....

To znie zaujímavo! Čo sa teda presne u teba naučím, koľko trvá kurz a aká je cena?

 • PREČO JE OBSAH TAK DÔLEŽITÝ
  Vysvetlíme si prečo je obsah to najdôležitejšie aktívum a ako môžeš tým speňažiť svoje know-how.
 • NADPISY SÚ 80 % PERCENT ÚSPECHU
  Napísať skvelý nadpis nie je vôbec jednoduché, no neverila by si, koľko ľudí to podceňuje. V Miliónovom príspevku si povieme, prečo sú nadpisy 80% úspechu a ako tvoriť skvelé nadpisy.
 • AKÉ PÍSANIE POSTOV JE OUT A TOTÁLNE NO GO? (v preklade "totálny prúser")
  Ukážem ti príklady toho, ako posty písať nesmieš ...proste NO GO!!!
 • OBAL PREDÁVA
  Dozvieš sa taktiež, ako veľmi je dôležité zaujať skvelým obalom, tak aby to pritiahlo potenciálneho zákazníka na tvoj profil/ alebo skrátka do priestoru, kde sa prezentuješ.
 • PRÍSPEVKY, KTORÉ ZAUJMÚ HNEĎ NA PRVÚ....
  Ako písať skvelý obsah, ktorý okamžite zaujme tvojho potenciálneho zákazníka a začne sa zaujímať o to, čo ponúkaš.....
 • SPÄTNÁ VÄZBA NA PROFIL
  Pozrieš sa na spätnú väzbu, ktorú som dávala ženám na profil, kde sa momentálne prezentujú. Toto ti dá uvedomie o tom, čomu sa máš vyhnúť aj ty a naopak čo potrebuješ vylepšiť.
 • KAM JE VÝHODNE DÁVAŤ PRÍSPEVKY...
  Vysvetlíme si, kde treba postovať a akým miestam sa práve treba vyhýbať....
 • PREMEŇ LIKES A KOMENTÁRE NA ZÁKAZNÍKOV
  Ako získavať z likeov a komentárov platiacich klientov?
 • KREATÍVNA HODINKA
  Ukážem ti ako tvoriť hodnotné príspevky.
 • PLUS TAJNÉ FINTY, KTORÉ PODPORIA TVOJ PREDAJ
  Prezradím ti taktiež niektoré fintičky, ktoré používam k tomu, aby som sa "zaryla" svojmu potenciálnemu zákazníkovi pekne pod kožu 👿

Prečo je môj kurz jedinečný?

Pretože sa učím od najlepších na svete. Môj mentor patrí medzi globálne superstars v business svete. Prinášam jedinečné know-how, ktoré v Česko-Slovensku nikto nemá a sama som si všetkým, čo učím, prešla na vlastnej koži.

Na začiatku som sa plácala s písaním textov, dlho mi to nič nezarábalo...Až som prišla na know-how, ktoré zmenilo môj život o 180 stupňov a prvé väčšie peniaze som si vďaka tomuto know-how zarobila už do dvoch týždňov.

Ukážem ti úskalia, ktoré ti veľa iných kurzov neukáže. Pretože nestačí len mechanizmus, ty potrebuješ vedieť aj prečo je tak dôležité postovať na sociálne siete a ako sa vyhýbať chybám, ktoré ťa denne pripravujú o tisíce EUR....

BONUS NAVYŠE: ZLEPŠÍŠ SA V PÍSANÍ EMAILOV....

Ak nevieš ako písať chytľavé emaily, ktoré ľudia radi čítaju, tak práve tento kurz ti pomôže k tomu, aby si sa zlepšila aj v písaní emailov. Písanie emailov funguje na podobnom princípe....Viac ti poviem už v samotnom kurze.:-)

To máš pravdu a čo to teda stojí?

KU KURZU:

👉🏻 Záznamy ti zostanú už nastálo, takže sa k tomu budeš môcť kedykoľvek vrátiť . Čiže všetko si môžeš pozrieť v kľude koľkokrát len chceš...

👉🏻 Súčasťou kurzu je taktiež PDF, ktoré budeš mať k dispozícii na stiahnutie.

👉🏻 Toto know-how má cenu zlata a bude ti nápomocné už dokonca života. Ak sa raz naučíš tvoriť kvalitný obsah na sociálne siete, tak ti to už nik nevezme. Môžeš z toho len profitovať...

SKVELÉ SOM ROZHODNUTÁ, IDEM DO TOHO!!

Vo formulári vpravo hore si vyber možnosť platenia v EURÁCH alebo CZK

BERIEŠ NA VEDOMIE, ŽE: 

👉🏻 CELKOVÝ VÝSLEDOK ZÁVISI LEN OD TEBA: Mentor nie je zodpovedný za tvoje výsledky. Know-how a stratégie, ktoré dostaneš funguje ľuďom po celom svete a prináša naozaj skvelé výsledky, avšak je treba ísť do akcie a následovať akčné kroky.

👉🏻 STRATÉGIE A KNOW-HOW FUNGUJE NAJLEPŠIE VTEDY, ak ideš do akcie, pýtaš si spätnú väzbu od skupiny, alebo mentora a zapisuješ všetky aha momenty, ktoré máš do zošita, alebo ich zdieľaš s nami v skupine....

👉🏻 PENIAZE NEVRACIAME SPÄŤ: Za know-how a stratégie, ktoré učím si stojím na 100 % a preto, ak chceš skutočne zmeniť svoje predaje a mať výsledky, tak je kľúčove vziať zodpovednosť do svojich rúk a uchopiť dané know how a stratégie čo najlepšie.

👉🏻 NETOLERUJEM COPYCATS: Know how a stratégie slúžia pre tvoju potrebu. Nie je tolerované kopírovanie!! Ak si chceš prečítať o autorských právach, tak klikni na  >>> AUTORSKÉ PRÁVA.

Prečítaj si aha momenty a dojmy z webinárov a kurzov od žien, ktoré sú už v mojom poli...