So mnou môžeš rásť!

Milá podnikateľka!

Možno ma ešte nepoznáš a zatiaľ si ma len načítavaš kto som. Je to v poriadku. Daj si čas. Najprv si môžeš pozrieť videá, ktoré sú zdarma. Obsah zdarma publikujem na sociálne siete. Na mojom facebookovom profile nájdeš príspevky na čítanie a na youtube kanáli si môžeš pozrieť rôzne videá a zaujímavé rozhovory.

Pravidelné tréningy robievam v mojej facebookovej skupinke The Diva's, ktoré sa konajú v pravidelných intervaloch. 

Chcela by si priťahovať viac platiacich klientov?

Tento kurz je pre teba, ak si len na začiatku svojho podnikania a potrebuješ sa naučiť ako byť vidieť, ako ponúkať svoje produkty a služby skrz sociálne siete, ako budovať komunitu a zabezpečiť si pravidelný cashflow do svojho podnikania. Ak už nie si začiatočník na svojej ceste, no nedarí sa ti priťahovať platiacich klientov, tak ako by si chcela, tak je tento kurz pre teba ako stvorený 🙂

 Chcela by si zvýšiť svoje predaje?

Nedarí sa ti predávať? Počúvaš často od klientov, že nemajú peniaze, už majú nakúpené iné kurzy, teraz nemôžu investovať, je to drahé a podobne? Chcela by si sa naučiť zázračnú zručnosť, ktorá ti otvorí dvere k mnohým zaujímavým príležitostiam a staneš sa hodnotnejšou osobou? Naučíš sa komunikovať, uzatvárať ľudí do spolupráce, čo ti pomôže nielen pri komunikácii s potenciálnymi klientmi, ale taktiež ak si buduješ tím, ak chceš zaujať zaujímavých ľudí na spoluprácu a podobne. Tu si môžeš prečitať viac o Be Closing Lady. Klikni na tlačítko.

Máš rozbehnuté podnikanie, no chceš ísť na next Level?

Podnikanie máš skvele rozbehnuté. Máš vybudovanú komunitu. Produkty a služby sa ti skvele predávajú, no je tam jedno ALE!

Chcela by si mať viac času na rodinu, viac slobody v podnikaní, možno potrebuješ vybudovať, alebo zväčšiť svoj tím, aby sa ti uvoľnili ruky.

Chcela by si sa naučiť ako si rozdeliť peniažky do rôznych košíčkov, aby sa ti tvorili pasívne príjmy, z ktorých budeš hradiť svoje náklady a tak podobne. Skrátka začať o svojom businesse premýšľať úplne inak. Uľahčovať, zefektívňovať a rásť....Ukážem ti ako na to. Ja sa neustále vzdelávam a rastiem. Prichádzam na nové inovatívné cestičky ako uľahčiť a zjednodušiť podnikanie tak, aby si mala viac času na seba a na rodinu, no popritom ti podnikanie rastie 🙂

Chceš sa dozvedieť viac? Klikni na tlačítko!