Z NULY NA PROSPERUJÚCI BIZNIS

 

Môj príbeh je o tom ako sa jedno nesebavedomé dievča dostalo z nuly na milión. Odjakživa som bola cieľavedomá a chcela som dosiahnuť veľké sny, ale až odchod od muža s dvoma malými deťmi a dlhmi na krku ma vystrelil do nebies. Nemala som inú možnosť a vtedy som sa rozhodla, že "buď to dám, alebo to dám!!!" A tu je môj príbeh....

Z NULY NA PROSPERUJÚCI BIZNIS

Ja som veľmi cieľavedomá žena. Mám obrovské vízie, a keď si niečo zaumienim, tak za to bojujem ako pravý lev. Budujem v sebe neskutočnú železnú vôľu a som veľmi pracovitá....No nebolo tomu vždy tak....

Ako dievča som túto obrovskú silu v sebe veľmi potláčala a myslela som si, že mám na všetko čas. No prišli deti a moje sny išli čím ďalej, tým viac do úzadia....Myslela som si, že je to tak správne. Žena by sa mala predsa obetovať pre rodinu, veď tak to robí väčšina žien!

„Naša sila pochádza z každodenných malých víťazstiev, ktoré vyhrávame”

...avšak niekde v kútiku duše som cítila, že mám na viac ako byť len ženou v domácnosti. Cítila som, že mám splniť veľmi dôležitú misiu tu na Zemi. A tak som sa dala do práce.

V prvom rade som poriešila svoje spackané manželstvo. Rozhodla som sa odísť od muža, pretože nám to už dlhšiu dobu neklapalo. Často sme sa hádali a hašterili, najmä kvôli peniazom.

Zadĺžila som sa, vzala dve malé deti so sebou a začali sme bývať sami. Asi nikto na tomto svete mi vtedy neveril, že vybudujem niečo svoje a ešte si  tým budem zarábať aj peniaze....a POZOR!!! to práve v období, keď prišla k nám prvá vlna pandémie.

Bolo to veľmi zaujímavé obdobie. Pamätám si, že  som bola s deťmi zavretá v byte bez akejkoľvek pomoci a pracovať na budovaní biznisu bolo priam nemožné. Začala som vtedy vstávať ráno o 3:00 hod., aby som mala aspoň 2 až 3 hodinky nepretržitého času na svoju prácu.

Bolo to bláznivé obdobie. Pomaličky sa to začalo uvoľňovať a po pár mesiacoch tvrdej driny som začala vidieť prvé malé úspechy. Začalo sa mi dariť a po pol roku som začala svojím biznisom zarábať aspoň toľko, aby sme zaplatili účty a stravu. 

.Môj najväčší prelom v biznise prišiel až vtedy, keď som sa dostala k svojej mentorke, ktorá ma doviedla na úplne inú cestu. Zbúrala mi všetko čo som mala dovtedy naučené a prehádzala celé moje podnikanie hore nohami. Dnes som jej za to vďačná a nikdy nezabudnem na to, ako mi dala výzvu, aby som si zarobila na jej mastermind. Bola to pre mňa veľká škola. Pochopila som, že investícia do seba je to najlepšie, čo môžeme spraviť pre seba a pre celý svet.

Naďalej do seba investujem nemalé peniaze a budujem svoju značku, budujem tím ľudí a plním si svoje sny. Pomáham ženám prenastaviť mindset presne tak, ako to urobila moja mentorka so mnou. Verím, že my, ženy, si zaslúžime viac ako byť len gazdiné. Zaslúžime si prejaviť náš plný potenciál v plnej kráse a očariť svet. Keď som to dokázala ja, tak to dokážeš aj TY:-)

S láskou 

ČO CHCEM DOSIAHNUŤ

Mojím snom je predávať neskutočnú energiu, inšpirovať ľudí po celom svete. Vybudovať silnú značku, ktorá bude dávať ľuďom nádej, že je všetko možné ak sme sami ochotní to zmeniť a konzistentne makať na svojich snoch. Mám túžbu pomáhať ľuďom a to najmä mamičkám a deťom v núdzi. Chcem byť slávna a využiť svoju silu a slávu na ozdravenie našej planéty a ľudstva.

Trochu odvážne sny?

Možno....ale, to že som bola hodená do veľkej vody a musela som sa naučiť plávať, ma naučilo snívať vo veľkom a plniť si tie najväčšie sny:-)

DOHODNIME SI CALL