Čo by si povedala na to, keby sa ti za jeden rok splnia plány, ktoré máš naplánované na 5 rokov?

 • 1
  MOŽNO NEVERÍŠ NA RÝCHLY PROCES A ZDÁ SA TI NEREÁLNE,
  že môžeš v krátkom čase dosiahnúť veľký progres!
 • 2
  MOŽNO SI TO UŽ TOĽKOKRÁT SKÚŠAL/A, ŽE UŽ NEMÁŠ CHUŤ SA LEN STÁLE SNAŽIŤ
  si vyčerpaný-á z boja a už to nechávaš na osud, že všetko príde tak, ako má prísť.....
 • 3
  PREŠIEL/ PREŠLA SI SI MNOHÝMI PROGRAMAMI A VÝSLEDKY PRICHÁDZAJÚ AJ TAK POMALY...
  možno si sa len doteraz nedostal/a k tej správnej stratégii, ktorá by to všetko zmenila a ty by si si konečne mohol/la povedať, že TENTO ROK JE ZATIAĽ MÔJ NAJLEPŠÍ V ŽIVOTE...

"Wow sila, ak som dosiahla za tak krátky čas, také výsledky, tak čo to bude o 10 rokov?"

To , čo teraz prežívam je len výsledok skvelého plánu. Len za 3 roky som dosiahla ciele, ktoré boli na pláne, až tak o 10 rokov.

Možno sa teraz pýtaš a kto si, že tu píšeš o nejakých výsledkoch:

Som high ticket mentor Natália Grunwald a pomáham expertkám znásobiť ich príjmy, pomocou účinných stratégií, ktoré mňa dostali zo samého dna.

Keď som začínala, tak som bola v dlhoch a nevedela som ako sa sama postarám o svoje 2 deti, nakoľko som bola čerstvo odídena od manžela . Vďaka sile mojej vôle a jasnému plánu som sa dostala na úroveň, o ktorej sa mi ani nesnívalo ….

Dnes mám svoj tím ľudí, vediem mentoringy, plním si detské sny, cestujem s celou rodinou , podnikám z pláže, robím vlastné eventy a len za krátky čas som zniekoľkonásobila svoje príjmy. Mohla by som tu pokračovať takto kľudne ďalej… ale nechcem ťa ohúriť tým, čo som dosiahla. Chcem ti len ukázať, že všetko ide, ak sa tak sami rozhodneme, ak si sami povieme, že:

TAKTO TO UŽ ĎALEJ NEJDE A JA SOM OCHOTNÁ ZMENIŤ SVOJ ŽIVOT...

POCITY NAŠICH KLIENTIEK

Toto bol najprakticnejkší z online business mentoringov, ktorých som sa zúčastnila. To, čo hovoí, v praxi zákonite funguje.A je veľmi cítiť, že sa učíš od najpovoľanejších.
Zuzana
Děkuji Naty za drsná nakopnutí a spustu nových uvědomění.Myslím, že jsem právě teď tohle potřebovala. Všechno mi to teď zapadá jak puzzle, Je to mazec.
Petra
Moje Veľké ďakujem za teba. Sama nerozumiem istým veciam, ale dávaš mi také indície na odkódovanie môjho potenciálu, že nechápem. Práve po dnešku a tvojom webinári som dostala odkódovania.
Adriána
Za krátku dobu som si uvedomila, že ty nám dávaš fest veľkú hodnotu do života. Som rada, že som súčasťou tvojej komunity.
Michaela

POZÝVAM ŤA NA

4 TÝŽDŇOVÝ MENTORING

 

Ponúkam ti kompletné know how, ako na tanieri a len za jeden mesiac ti ukážem moje tipy a triky, ktoré úspešne používam v businesse a pomáhajú mi rýchlo rásť . Je to moja tajná zbraň a dlho som premýšľala , či ju vôbec odhalím… No, keď vidím, koľko ľudí sa pláca s time managementom a nevie sa pohnúť RÝCHLO VPRED, tak som si povedala, že spravím VÝNIMOČNÝ MESAČNÝ MENTORING

Pozývam ťa na môj mentoring, kde ťa za jeden mesiac naučím techniky, na ktoré som si prichádzala dlhé roky. Trvalo mi 15 rokov, kým som sa dostala do bodu, že mi začalo plánovanie skutočne fungovať a ja som konečne začala poriadne využívať, napríklad Paretovo pravidlo, naučila som sa skoro vstávať a plniť dôležité veci ako prvé … Nebolo to jednoduché , no ty si touto cestou už prechádzať nemusíš.

Čo môžeš získať?

ZÍSKAŠ STRATÉGIE A KNOW HOW, ktoré ti pomôžu ušetriť to najdrahšie, čo máme a to je náš čas.

Väčšina ľudí túži po čase, chce tráviť viac súčasne s rodinou, chce mať čas na seba, no bez skvelého time managementu to veru nepôjde.

Vďaka získanému času sa môžeš venovať naozaj dôležitým veciam, ktoré dostanú tvoj business na úplne iný level...

Nehovoriac o tom, že ak sa ti vďaka mojej stratégii podarí dosiahnuť ciele, ktoré si mal/a naplánované na niekoľko rokov dopredu a tebe sa splnia len za jeden rok …

Nie je to tým pádom úžasná investícia?

"Áno máš pravdu, ale čo ak to nevyjde?"

A čo ak by si implementoval/ a len zlomok toho, čo ťa naučím do praxe? Ako by si si uľahčil/a svoj život? To, či ti to bude fungovať záleží len a len NA TEBE!!

Dobrá správa je, že to nie je nejaký jednodňový tréning, kde si vypočuješ info a ďalej s tým nič nespravíš.  Tento mentoring trvá mesiac, aby si stihla/ stihol implementovať do praxe jednotlivé know how a stratégie a ďalej ti budem konkrétne ukazovať, ako treba tieto stratégie využívať a  pôjdeme rovno aj do praxe …

"A čo ak na to nemám?  A plánovanie sa nikdy nenaučím…"

A čo ak je to ľahšie, ako si myslíš? Možno ti doteraz neukazovali účinnú stratégiu, a preto si sa neustále plácal/a. Mať výsledky znamená VYCHÁDZAŤ Z KOMFORTNEJ ZÓNY.

Robiť to, čo si predtým nerobil/a, riskovať a dôverovať, že všetko sa deje pre nejaký dôvod … Ak máš strach ísť do akcie, tak to nechajme tak, pretože ak sa bojíš, že to nevyjde, tak pravdepodobne výsledky mať nebudeš.

Ti pomôžem ujasniť si tvoje priority a hodnoty, aby si nemusel/a premýšľať nad tým, s čím začať. Čiže získaš JASNOSŤ v tom, čo je teraz dôležité a na čom treba začať bezpodmienečne pracovať. Preberieme si tvoje vizie na rok 2023 a pozrieme sa, ako rozporcovať veľkého slona na malé kúsky.

Naučíme sa, ako s jednotlivými cieľmi pracovať v rámci ročného, mesačného, týždenného a denného cieľu. Tento týždeň bude pre teba kľúčový, pretože tam už riešime konkrétne kroky, ako sa rýchlo dostať k tvojim cieľom.

Ukážem ti tipy a triky ŠAMPIÓNA, ktoré dodržiavam každý deň, aby bola moja práca jednak efektivna, produktívna a zároveň, aby som bola neustále naladená vo vyšších vibráciach. Povieme si viac o návykoch a poradím ti, aké návyky vedú úspešných do cieľa.

Opakovanie a upevňovanie. Call zameraný na otázky, kde sa môžete pýtať všetko, čo potrebujete v rámci TIME MANAGEMENTU.  Ako darček získate odo mňa pdfka, ktoré vám pomôžu k tomu, aby ste nezišli z cesty a dodržiavali to, čo sme sa naučili.

ĎALEJ ZÍSKAVAŠ

 

 • 1
  DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP DO ČLENSKEJ SEKCIE
  kde nájdeš záznamy z našich spoločných hodín a ďalšie podklady
 • 2
  PDF NA STIAHNUTIE
  ktoré si môžeš stiahnúť a naštudovať si ďalšie skvelé tipy

Cena pre teba: je teraz iba

359€

Bežná cena je 999,- EUR

 Pozor! Počet miest je obmedzený.

Potrebujete pomoc?

Napište mi na asistentka@nataliagruenwald.sk

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.