Môj príbeh

Som veľký nadšenec zdravého životného štýlu a mama 2 malých detí.

Pomáham maminkám dostať sa opäť do formy , nadobudnúť svoje "nové JA" a uzdraviť svoje telo aj myseľ.

Moja cesta, alebo ako som sa dostala k písaniu vlastného blogu...

Tento rok oslávim kristové roky a keby mi niekto pred pätnástimi rokmi povedal, ako sa bude vyvíjať môj život, asi by som ani neverila.

Od čašníčky k spevu

Vyštudovala som strednú školu s maturitou -odbor servírka. No vždy som niekde v hĺbke srdca vedela, že byť servírkou nie je moja cesta. Snívala som, že sa stanem úspešnou speváčkou.

Po absolvovaní maturitnej skúšky mi už nič nebránilo, aby som sa mohla venovať plneniu svojích snov.

Prvý job v Japonsku

A tak začala moja spevácka kariéra v Japonsku, odtiaľ ‚som sa dostala na Kanárske ostrovy, kde som aj 3 roky žila a nakoniec do Karibiku.

Po 10 rokoch, kedy som sa venovala iba hudbe a cestovaniu som začala túžiť po rodine. Po polročnej známosti s mojím manželom som otehotnela a narodila sa nám krásna dcéra Zarah (3) a po necelých 3 rokoch prišiel na svet Philipp, ktorý má momentálne iba jeden mesiac.

 

Nový cieľ

Cítila som, že sa už zrejme nebudem môcť venovať spievaniu ako kedysi, nakoľko ma deti potrebujú mať pri sebe. A tak som začala hľadať alternatívu, ako robiť to čo ma bude naplňať a zároveň môžem tráviť čas s deťmi.

Vďaka druhému tehotenstvu som začala premýšlať nad myšlienkou, ktorú už roky nosím v hlave a síce, že by som mohla pomáhať iným maminám, ktoré sa chcú dostať späť do formy, cítiť sa zdravo a sexy.

Prekonala som aj trpké časy

Pred 13 rokmi, som skúšala rôzne stravovacie návyky a následne na to som experimentovala s rôznymi dietami. To mi v tom čase prinieslo 10 kíl navyše a nemohla som sa ich zbaviť celé 2 roky.

Vďaka tomu som si začala budovať návyky, ktoré sú o životnom štýle a nie o dočasnom chudnutí. Tie mi potom pomohli taktiež pri zhadzovaní nadbytočných kilogramov, ktoré som pribrala počas  prvého tehotenstva a síce 17 kil.

Momentálne sa opäť dostávam do formy,pretože som len nedávno porodila svôjho synčeka. Z celkových 17 kíl mám už 10 dole a tak pokračujem ďalej vo svojej ceste a aj vďaka návykom ,ktoré mi kedysi pomohli dostať sa von z kruhu nekonečného dietovania.

A preto som sa dostala až sem , k písaniu svôjho blogu

Rada by som odovzdala svoje skúsenosti a triky, ktoré pomohli mne a možu pomôcť aj iným maminám.

Maminám , ktoré nemajú čas na seba, ale veľmi radi by sa páčili, cítili sa dobre a predovšetkým zdravo vo svojom tele , no s celkom novým JA :-)