Máš rozbehnutý business, no stále akosi cítiš, že ti požerie príliš veľa času na to, koľko ti práve vynáša?

Chcela by si zvýšíť svoj mesačný príjem a dostať sa na šesť až sedem ciferné sumy?

Vieš, že by si mala začať viac delegovať, budovať si svoj vlastný tím, no nechce sa ti do toho, pretože je to starosť a zodpovednosť a možno ani nevieš poriadne ako na to? 

Mám pre teba riešenie!!!

Pozývam ťa do môjho poľa! Vymyslela som priestor pre podnikateľky, ktoré chcú viac ako len podnikanie, ktoré sľubuje slobodu, no tá sa stále nedostavuje, pretože si pripadáš ako škrečok v koliesku. Ak potrebuješ viac slobody, uvoľniť si ruky od práce, ktorá ťa nebaví, ale vieš, že je potrebné ju spraviť, tak ťa naučím ako:

Môžeš začať tráviť viac času nad aktivitami, ktoré ti dávajú zmysel. Môžeš sa venovať viac sama sebe, zvyšovať svoju hodnotu, tráviť viac času s rodinou a zarobiť dokonca oveľa viac, napriek tomu, že netráviš toľko hodín vo svojom podnikaní.....Páči sa ti táto myšlienka?

Ja som veľmi cieľavedomá a disciplinovaná žena. Milujem prácu, ktorú robím, no odmietam tráviť hodiny času sedením nad počítačom a zapodieľať sa technickými vecami, keď veľmi dobre viem, že to nie je moja silná stránka. Baví ma rásť, pracovať na sebe, aby som sa stala ešte hodnotnejšou osobou a prinášala pre svoje klientky kvalitu a aj preto vznikol priestor pre podnikateľky, kde si vzájomne môžeme pomáhať a uľahčovať si život.

Kam ťa môžem posunúť?

Mojím cieľom je posunúť ženy v Be Lady Mastermind na úplne iný level. Vidím podnikanie nového sveta, kedy nie si odkázaná na to, aby si musela zamieňať čas za peniaze, naháňať klientov ako sliepky po dvore, byť neustále dostupná a predávať za zľavy, alebo pod cenu, inak pôjdú ľudia ku konkurencii....

Predstav si, že ty určuješ trend.  Je jedno koľko stojíš, pretože ľudia idú po tvojej značke. Status predáva...

Predstav si, že ak máš chuť, tak si môžeš vziať aj mesiac voľno a tvoj business vôbec neutrpí, ba práve naopak porastie, pretože kým ty oddychuješ, tvoj tím sa stará o chod firmy....

Predstav si, že sa venuješ rodine kedy chceš a cestuješ si kam chceš....

Mnoho podnikateľov si túto víziu nevie vôbec predstaviť, pretože má v hlave nainštalovaný program- "bez práce nie sú koláče! " Čo ak sa to dá inak?

Ja sama neustále testujem a hľadám spôsoby, ako sa dostať na vyšší level.....pretože "sky is the limit!"

Aj ty cítiš, že by si chcela rásť? Cítiš, že máš na viac?

 • Prečo ešte stále predávaš pod cenu?
 • Prečo rozdávaš svoj čas a mrháš svojou energiou?
 • Prečo chceš všetko robiť sama?.....deleguj...
 • Ako to, že ešte nie si Lady Mastermind?!!

 

ZNIE TO SÍCE PEKNE, ALE...

Väčšinou sa stretávam s tým, že si ženy neveria, že práve ony by to mohli dosiahnuť.....Majú skúsenosť s tým, že si nakúpili kopec kurzov, za ktoré vyvalili pekné peniaze a nič z toho nemajú...Prečo by mali ísť práve ku mne do lady mastermind?

ODPOVEĎ ZNIE:

Pretože som si tým sama prešla. Som veľmi autentická a transparentná. Nebudem ti ťahať medové motúzy po pod fúzy, poviem ti ako to je. Môj príbeh je dôkaz sám o sebe a takisto príbeh mojich klientiek, ktoré sa vďaka mne prebudili a začali nachádzať svoju vlastnú hodnotu, znásobili príjem, vyšli z komfortnej zóny a začali konať napriek strachu. Ďalšia vec je tá, že lady mastermind nie je kurz. Je to transformačný mentoring, kde sa venujem ženám do hĺbky a veľmi si zakladám na tom, aby  v našom spoločenstve prevládala rodinná atmosféra....

Be Lady Mastermind je spolupráca na 12 mesiacov, to znamená, že ak sa rozhodneš vstúpiť k nám, tak sa zaväzuješ na ročnú spoluprácu.

Nemám rada jednanie typu- "vyskúšam a uvidím!" ... Na tejto úrovni očakávam od teba, že vieš čo robíš, vieš prečo je investícia do seba tak dôležitá a máš už základné povedomie o tom, aké je dôležité sa vybaviť určitou dávkou trpezlivosti.

Do skupiny si ženy vyberám, pretože tam chcem mať určitý štandard....Ak sa rozhodneš nastúpiť na našu loď, tak chcem, aby si sa cítila ako kráľovná.

Program Lady Mastermind si nemôže kúpiť len tak hocikto.... Nie sme žiadne Tesco, kde si kúpiš čo chceš a ideš zaplatiť. To je potom taktiež zárukou toho, že sa medzi nami môžeš cítiť v bezpečí.

 • Pravidelné biznis tréningy 
 • Pravidelný 120 minútový call na otázky a odpovede 120 minútový call na otázky a odpovede 
 • Podpora v oblasti technikálii. Nejdú ti technické veci a nevieš ako na to? Nevadí! V Lady Mastermind máš 60 minutové tréningy orientované na technickú podporu
 • Rozhovory na pravidelnej báze exkluzívne len pre Lady Mastermind! Novinka!
 • Pravidelný "babinec", kde si vymieňame spätnú väzbu a vďaka tomu dostávam mastermind na ďalší level.
 • Pravidelný network - každý mesiac. Máš možnosť vyťažiť z mastemind totálne maximum! Novinka!
 • Plus úžasná skupina podnikateliek , ktoré si idú za svojim a dokážu ťa podržať v každej situácii....nedovolíme ti padnúť na dno...

Práve tá komunita je obrovská pridaná hodnota, nakoľko máš spätnú väzbu od žien, ktoré ti môžu dať pohľad na vec úplne z inej strany.

Lady Mastermind obsahuje členskú sekciu, kde sú všetky záznamy. Takže ak nestihneš nejaký call live, tak sa vždy môžeš pozrieť zo záznamu. Ďalej máme facebookovú skupinku, kde môžeš zdieľať, točiť liveka a sledovať rôzne oznamy.

ŠPANIELSKO ZDARMA

POBYT V ŠPANIELSKU LEN PRE ŽENY Z LADY MASTERMIND. SAMOSTATNE NEPREDAJNÉ!!

ZDARMA ZÍSKAVAŠ:

Ubytovanie- pravdepodobne vo veľkej vile s bazénom. To si ešte upresníme!

Strava raňajky a večere, na obed budeme pravdepodobne chodiť po meste a vysedávať na pláži, poprípade si spravíme výlet. Takže výlety, obedíky, kávičky mimo nášho ubytovania máš už vo svojej réžii.

Program- zabezpečujem ja! Budeme robiť zaujímavé workshopy, spoločné meditácie, zdieľanie v kruhu, popíjanie pri vínečku po večeroch a podobne

....oveľa viac...určite neoľutuješ 🙂

Do budúcna mám v pláne obrovské veci....

Chcela by som ženy naučiť ako budovať kvalitný tím, ako veci čo najviac delegovať a ušetriť tak množstvo času na svoju rodinu a osobný rozvoj, ako budovať nadšené publikum a zo sociálnych médií si tvoriť aktíva, ktoré prinášajú pasívne príjmy, ako budovať bohatstvo, ktoré bude stačiť ešte aj pre tvoje vnúčatá...

Prečo by som mala vstúpiť do mastru teraz a prečo práve so mnou?

 • CENA SA ZVYŠUJE!
  Pretože cena a hodnota mastermind sa neustále zvyšuje! A ak vstúpiš čo najskôr, tak si poistíš najlepšiu cenu, ktorá ti bude platiť ďalšie 2 roky, po tom, čo ti skončil 12 mesačný mastermind program s nami, ak sa samozrejme rozhodneš ísť s nami ďalej.
 • ŠPANIELSKO ZDARMA
  Pretože práve teraz máš možnosť získať k nákupu pobyt v Španielsku v hodnote 10.000 EUR, kde sa môžeme vidieť naživo. Budeš mať postarané o skvelý program! Pozor len pre ženy z Lady Mastermind. Samostatne nepredajné!
 • KEDY, AK NIE TERAZ?
  Pretože už nie je na čo čakať. Čakala si doteraz a kam ťa to dostalo? Keby si už tam, kde chceš byť, tak by si určite nečítala túto stránku:-)
 • ODHOĎ STRACH Z INVESTOVANIA
  Nemáš sa čoho báť.....Ja sa bojím toho čo nespravím, než toho čo spravím. 🙂 Život žijeme tu a teraz. Pokiaľ ti niekto ponúka pomocnú ruku, chce ti dať know- how a stratégie, tak skoč a neváhaj... Možno sa ti tá investícia na začiatku zdá byť vysoká...no vo finále ti to môže priniesť až desaťnásobný úžitok a viac....Záleži na tebe ako cenné informácie zúžitkuješ:-)

Prečo práve so mnou?

Pretože som sa vypracovala v extrémne krátkom čase na pekné čísla. Nemám rada čakanie desiatky rokov, kým sa niečo podarí. Milujem kupovať rýchlosť a vďaka tomu môžem tak žiť život, ktorý ma napĺňa a ktorý milujem....

 

Investujem do svojho vzdelania pekný balík peňazí a som ako jediná v Česko-Slovensku, ktorá prináša exklúzivne know-how z USA od jedného z najlepších mentorov na svete.

Som náročná na seba, neustále sa vyvíjam a bažím po kvalite. Svojim zákazníčkam chcem odovzdávať to najlepšie zo seba a nestačí mi sa uspokojiť s niečim čo je "vanilkové". Pre moje študentky chcem len to najlepšie!!

Na obrázku je môj mentor DAN LOK, od ktorého sa učím a taktiež máme spoločné konzultácie 1:1. Dan patrí medzi najlepších mentorov na svete a za posledných 20 rokov vybudoval multimiliónové impérium. Má študentov a milióny followerov po celom svete.

MIMOCHODOM S DAN LOK VÁS ČAKA V LADY MASTERMIND EXKLUZIVNÝ 90 MINUTOVÝ TRÉNING, KTORÝ POSKYTNE DAN EXKLUZÍVNE LEN PRE MÔJ MASTERMIND. SOM PRVÁ OSOBA, PRE KTORÚ NIEČO TAKÉTO ROBÍ. TENTO TRÉNING NÁJDEŠ LEN V LADY MASTERMIND.

MIMOCHODOM S DAN LOK VÁS ČAKA V LADY MASTERMIND EXKLUZIVNÝ 90 MINUTOVÝ TRÉNING,KTORÝ POSKYTNE DAN EXKLUZÍVNE LEN PRE MÔJ MASTERMIND. SOM PRVÁ OSOBA, PRE KTORÚ NIEČO TAKÉTO ROBÍ. TENTO TRÉNING NÁJDEŠ LEN V LADY MASTERMIND.

 

Cenu za mastermind ti prezradí môj tím. Dá sa platiť aj na splátky, ale všetko sa dozvieš až na calle. Bookni si s nami call a povieme ti cenu, plus odpovieme na všetky  tvoje dotazy, ktoré ohľadne mastermind máš...

 

NAPÍŠ NÁM A DOHODNEME SI TERMÍN:

KONTAKT na nás: asistentka@nataliagruenwald.sk

Martina Kabrheľová

Osobní trenér Pilates a Jógy
✨Poradce pro výživu a zdraví

Podnikám už dvacet let a dávala jsem do svého businessu vše.  Celý svůj čas i energii. Pracovala jsem čtrnáct hodin denně a nedokázala si představit, že by to mohlo být jinak. Mezitím mi uteklo celé dětství mojí dcery a já užasle hleděla, jak se to mohlo stát. Věděla jsem, že musím změnit způsob svého podnikání i myšlení, ale i když jsem prošla několik kurzů, které by mi pomohly najít směr a cestu, stále jsem jen přešlapovala na místě. A to opravdu nepomáhalo sebevědomí, natož peněžence. 

 

Naty mi vtrhla do života jako vítr, zbořila můj domeček z karet a postupně krok po kroku mi pomáhala postavit pevné základy podnikání. Ukázala mi, jak veliký mám potenciál. Je to její obrovský dar, najít v člověku to nejlepší a ukázat to světu. Její věta: „Tak to teda ne, moja zlatá, vzpamatuj se! Takhle chceš žít? ” mi doslova změnila život, tak jako celá Natálie.

Nikdy jsem nepoznala člověka, který by byl tak hladový učit se od těch nejlepších a pak svoje znalosti předávat dál. Ukázala mi, co všechno dokážu, když budu chtít a taky mě k tomu dovedla. Konečně mám naději na život, o jakém jsem snila a moje jediné přání je, abych potkala Naty o mnoho let dřív.

 

Nina Nynu Novák

 

Mentor - biznis pre ženy 💵
Poradca v oblasti starnutia pleti💆

 

V apríli 2021 som sa na mojej podnikateľskej ceste (v ktorej sa mi darilo skvele) dostala na hranicu, kedy som mala pocit , že vyhorím, ak niečo nezačnem robiť inak. Vtedy mi prišla do cesty Natália a ja som hneď vedela, že s touto ženou rezonujem a ak budem nasledovať jej kroky pomôže mi posunúť sa Level Up. Dovtedy sa mi síce darilo, ale vedela som , že s vedením mentora to bude rýchlejšie a efektívnejšie.  Avšak prvý krok bol ťažký - prestať sedieť na peniazoch, investovať do seba a "vyrapovať" si to pred mužom. Krok č.2 bol netlačit na seba a začať si užívať proces. Počas 6 mesiacov sa mi doslova a do písmena zmenilo nielen podnikateľské prostredie, ale najmä Mindset, sebahodnota, osobnosť, vystupovanie pred klientami, naučila som sa extrémne veľa o sebe samej , a začala som si vstupovať do svojej hodnoty. U mňa teda spolupráca nebola len o zmene biznisu k lepšiemu (vďaka Natálii som rozšírila aj svoje portfólio o také veci čo by ma v živote nenapadli! Vďaka jej neustálej podpory a vedeniu som to aj zrealizovala, ale aj o zmene prístupu k sebe samej, pochopenie viacerých súvislostí. Mohla by som tu písať litánie, ale zhrniem to
S Nataliou Grünwald zažijete za rok spolupráce tranformáciu v pracovnej/podnikateľskej sfére na rôznych úrovniach (či už je to aktívny alebo pasívny príjem) a takisto transformáciu Vás ako osoby-ženy-podnikateľky, stačí len zahodiť strach, pracovať so stratégiou, ktorú ponúka a ísť do akcie 😉

 

Markét David Tisa

 

Ukazuji ženám, jak najít zaměstnání, ve kterém budou šťastné 🌸

 

Naty je žena, která mi otevřela skutečné brány byznysu. Byť jsem na ni narazila úplnou náhodou, okamžitě mě zaujala svou silnou osobností a můj první dojem se mi krásně potvrdil.  Naty je úžasná kombinace chápajícího člověka se srdcem na pravém místě a lídra, který je expertem na byznys s neutIchající touhou se  dále vzdělávat a stoupat výš a výš. Naty je žena, která mě i vás vždy bude mít co naučit. 

 

Na tejto fotke je časť môjho mastermindu. Foto je z nášho Rebel Event offline, kde sme sa stretli spoločne s klientkami, ale aj fanúšičkami.

Sme tu pre teba:

Lenka Matyasová

sales lady

Soňa Kšínska

sales lady