NA JAR CHYSTÁME

BE CLOSING LADY III

Momentálne prebieha BCL 2.

Program, ktorý tu vidíš je k prebiehajúcemu kurzu. Podobný program bude aj na jeseň, akurát kurz bude prebiehať samoštudíjnou formou 🙂

"Uzatváranie je intelektuálny šport!"

Určite si zvedavá, čo budeme robiť a ako bude celý program prebiehať.😎

BCL je 4-mesačný program, ktorý obsahuje 6 modulov. 

Poďme sa pozrieť na to, čo bude BCL program obsahovať!

1. BCL MESIAC

05.05.2022- Začíname:

👉  Pozvánka do Fb skupinky

👉  Pozvánka do Fb skupinky

Predstavenie v našej facebookovej skupinke. Som zvedavá na to,

👉  Kto si?

👉 Čomu sa venuješ?

👉 Ako sa ti darí predávať?

1. Týždeň-

Od 9.5.-15.5.22

Teória

Téma : Mindset! Čo to je "closing"?

Od 9.5. Téma- Mindset! To najdôležitejšie na tvojej ceste. Mnoho ľudí stroskotá na podnikateľskej ceste, len kvôli mindsetu. Takže to je prvá vec, ktorú nastavíme hneď na začiatku. V členskej sekcii si nájdeš úvodné video, kde ťa zavediem viac do hĺbky toho, čomu sa budeme počas 4 mesiacov venovať.

Každý utorok o 9.00 hod. - spoločný call: Spoločný call bude pravidelne vo utorok o 09.00 hod. Na našej prvej spoločnej hodine sa pozrieme na tému MINDSET, ktoré je pre teba kľúčové.

Domáca úloha: Zoznámenie sa s BCL partnerkou, vypracovanie domácej úlohy.

2. Týždeň-

Od 16.5-22.5.22

Prax

OSLOVOVANIE POTENCIÁLNEHO ZÁKAZNÍKA (PZ)

Ako oslovuješ ľudí? Predtým, než sa stretneme so svojim potenciálnym klientom, či už online/offline, potrebuješ vedieť akým štýlom by si ho mala osloviť: 

Písanie správ a emailov! V členskej sekcii nájdeš materiál o tom, ako správne oslovovať potenciálnych zákazníkov. (PZ)

Ukáž mi ako oslovuješ PZ? Vo štvrtok na našom spoločnom calle, to budeme preberať viac do hĺbky a ukážeme si na konkrétnych príkladoch, ako by také písanie správ malo vyzerať. 

Domáca úloha: (DÚ) Nácvik, následné vyhodnotenie/oprava domácej úlohy vo FCB skupinke. Priradenie BCL partnerky, s ktorou to budete vzájomne cvičiť.

3. TÝŽDEŇ  Od 23.5-29.5

Live s NINKOU uto 24.5. o 9.00 h

Tu budeš mať čas implementovať to, čo ste sa naučili. V prvom kole sme mávali v tomto čase prestávku a túto sezónu som zaradila pravidelné calls s mojimi sales ženami, ktoré už majú skúsenosti s tým, čo učím a sú skvelé v tom, čo robia. Máte sa na čo tešiť!:-) Ninka s vami bude precvičovať čo ste sa naučili a pomáhať vám dostať closing viac pod kožu.🙂

4. Týždeň-

Od 30.5- 5.6.22

Teória

UKÁŽ MI, AKO OSLOVUJEŠ A UZATVÁRAŠ PZ!

Ukáž mi ako predávaš? Tu vás vyzvem k tomu, aby ste mi porozprávali o tom, akým štýlom, ste doteraz predávali a prečo sa vám nedarilo. S čím ste sa často potýkali a tak ďalej....Úloha pre fcb skupinku!

Spoločný call:  Prednáška: Odhalím vám príčiny toho, prečo sa vám doteraz nedarilo a ako na tom zapracovať, aby sa to konečne zmenilo!

: Nácvik predajných callov s tvojou BCL partnerkou, ktorú ti pridelím.

2. BCL MESIAC

1. Týždeň

Od 6.6.-12.6. 22

Prax

AKO BY MAL VYZERAŤ PREDAJ?

Ako by mal vyzerať predaj? + PDF formulka, ktorú dodržujeme pri predaji. Nájdeš v členskej sekcii.

Spoločný call -  Cvičíme predaj a následné uzatváranie. Priamo na calle dostaneš feedback na to, ako predávaš a uzatváraš. Poprípade si vyskúšaš predaj priamo so mnou.

DÚ: Ty a tvoja BCL partnerka, ktorú ti pridelím, vzájomne cvičíte predaj.

Fcb skupinka- zdieľanie- Ako dopadol predaj? Neustálym trénovaním sa budeš zlepšovať v predaji a už bude vidieť prvé výsledky.

2. TÝŽDEŇ PRESTÁVKA 13.6- 19.6.22

Call s Luckou 14.6.22 o 9.00 h

Tu budeš mať čas implementovať to, čo ste sa naučili. V prvom kole sme mávali v tomto čase prestávku a túto sezónu som zaradila pravidelné calls s mojimi sales ženami, ktoré už majú skúsenosti s tým, čo učím a sú skvelé v tom, čo robia. Máte sa na čo tešiť!:-) Lucka s vami bude precvičovať čo ste sa naučili a pomáhať vám dostať closing viac pod kožu.🙂

3. Týždeň-

Od 20.6- 26.6. 22

Teória

IDEÁLNY KLIENT PRE TVOJU SLUŽBU/PRODUKT!

Ideálny klient!

Tu sa pozrieme z hľadiska uzatvárania, ako by mal vyzerať tvoj ideálny klient. Pretože, nie každý je tvoj ideálny klient a je v poriadku, ak nepredáš každému. Nie si žiadny supermarket, kde si môže kúpiť každý kto chce a čo chce!

Spoločný call- Preberieme si hlavne teóriu, ohľadom tejto témy a pozrieme sa taktiež na ideálneho klienta z hľadiska predaja. Je v pohode, ak ti niekto povie NIE, nemusíš sa kvôli tomu cítiť nešťastná, pretože si nepredala. Práve naopak....vysvetlíme si to na calle.

DÚ: Ty a tvoja BCL partnerka, si precvičíte rôzne typy zákazníkov, s ktorými sa pri predaji stretávame. Tvojou úlohou je vycítiť, s kým sa oplatí tráviť čas a s kým nie.

4. TÝŽDEŇ HOLIDAY

Tu budeš mať čas implementovať to, čo ste sa naučili. Ale neboj sa, pripravím si pre teba aj úlohy, ktoré bude treba robiť počas prestávky. Fcb skupinka bude stále aktívna, takže dostaneš úlohu na zdieľanie toho, ako pokračuješ v uzatváraní spoluprác.

3. BCL MESIAC

1. Týždeň

Od 4.7- 10.7

Prax

AKO ARGUMENTOVAŤ!

Spoločný call: Tu si ukážeme ako správne argumentovať na odpovede typu: "nemám peniaze, nemôžem si to dovoliť, je to drahé!" a podobne....

V členskej sekcii si nájdeš typy argumentácii, ktoré môžeš používať na uzatváranie spoluprác, alebo predaj produktov.

DÚ: Nácvik: tvoja BCL parťáčka ti bude hádzať dôvody, prečo si daný produkt/službu nemôže zakúpiť a tvojou úlohou je odpovedať tak, aby si doviedla zákazníka k úspešnému nákupu. Pokiaľ to samozrejme dáva zmysel. Nikdy netlačíme a nepredávame niečo, o čom sami nie sme presvedčení, že je pre PZ ideálny produkt/služba.

2. Týždeň

Od 11.7-17.7. 22

Teória

NEODOLATEĽNÁ PONUKA:

Neodolateľná ponuka! Ľudia sú radi, ak sú hýčkaní a čím lepšiu ponuku im dáš, tým je väčšia pravdepodobnosť toho, že ti povedia áno. Ako takú ponuku vytvoriť si povieme na našom spoločnom calle + materiál v členskej sekcii- predpríprava na call.

Spoločný call-  Teoretická časť : prednáška na tému: Neodolateľná ponuka!

DÚ: Vytvor si neodolateľnú ponuku pre svojho zákazníka.

3. TÝŽDEŇ PRESTÁVKA Od 18.7-24.7 2022

Call s Naty v uto 19.7.22 o 9.00 h

Tu budeš mať čas implementovať to, čo ste sa naučili. V prvom kole sme mávali v tomto čase prestávku a túto sezónu som zaradila pravidelné calls . V tomto týždni budeme hlavne precvičovať, čo ste sa už naučili v predošlých týždňoch:-) Teším sa na vás ...

4. Týždeň

Od 25.7- 31.7. 22

Prax

LABORATÓRIUM:

Vychytávanie chýb!  Tu budeme mastrovať to, čo ste sa naučili. Hodnota je brúsiť to, čo už viete, aby ste to dokázali lepšie implementovať do praxe.

Spoločný call: budeme cvičiť to, čo ste sa už naučili a postupne vychytáme ďaľšie chybičky.

DÚ: Nácvik uzatvárania s BCL partnerkou.

4. BCL MESIAC

1. Týždeň

Od 1.8-7.8. 22

Teória

AKO PREDÁVAŤ HIGH END TICKETS!

Produkty a služby za najvyššiu cenu: Ak sa naučíš raz predávať, tak je jedno či predávaš za 1000 EUR alebo 100.000 EUR. Sú to len čísla. A akonáhle sa začneš viac ponárať do psychológie predaja, tak v tom uvidíš hru, ktorá ťa už viac nestresuje, ale baví. "Uzatváranie je intelektuálny šport!"

Spoločný call: Na našom spoločnom calle si preberieme teóriu o tom, ako predávať High end Tickets.

DÚ: Nácvik predávania produktov a služieb za najvyššiu cenu.

2.TÝŽDEŇ PRESTÁVKA Od 8.8 - 14.8. 2022

Call s Lenkou v uto 9.8.22 o 9.00 h

Tu budeš mať čas implementovať to, čo ste sa naučili. V prvom kole sme mávali v tomto čase prestávku a túto sezónu som zaradila pravidelné calls. Máte sa na čo tešiť!:-) Lenka s vami bude precvičovať čo ste sa naučili a pomáhať vám dostať closing viac pod kožu.🙂

3. Týždeň

Od 15.8- 21.8. 22

Prax

NÁCVIK HIGH END TICKETS!

Nácvik High end Tickets!

Prax! To čo sme si vraveli o predaji produktov a služieb za najvyššie ceny, teraz nacvičíme priamo na našom spoločnom calle.

DÚ: Nácvik callu, fcb aktivita.

4. Týždeň

Od 22.8- 28.8. 22

Teória

BUDUJEŠ SI TÍM, CHCEŠ ZAUJAŤ ZAUJÍMAVÝCH ĽUDÍ NA SPOLUPRÁCU, CHCEŠ VEDIEŤ UZATVÁRAŤ PZ UŽ POČAS LIVE VYSIELANIA?

Spoločný call: Zručnosť, ktorú získaš v BCL, môžeš využiť naozaj všestranne. Akonáhle sa naučíš skvelo predávať, tak zistíš, že dokázeš lepšie komunikovať, čo ti pomôže, napríklad aj k lepšiemu budovaniu tvojho tímu. Zrazu sa ti otvoria dvere k úplne iným spoluprácam, pretože ty sama si sa posunula na iný level. Všetko si povieme na našom spoločnom calle.

DÚ: Pravidelný nácvik callu, vyhodnotenie vo fcb skupinke.

ZÁVER

Od 29.8.- 4.9. 22

VYHODNOTENIE

LAST CALL

VYHODNOTENIE- GRATULUJEM TI CLOSING LADY!

VYHODNOTENIE!

Spoločný call: Spravíme si vyhodnotenie našej  4-mesačnej spolupráce, kde vyhodnotím vaše doterajšie výsledky. Tie z vás, ktoré budete najaktívnejšie a budete mať najlepšie výsledky, ohodnotím skvelou odmenou. Máte sa určite na čo tešiť 🙂

Bonusový call:

DÚ: Po mesiaci sa stretneme na poslednom bonusovom calle, kde mi pozdieľate, ako vám táto zručnosť pomohla a aké vám priniesla výsledky!