Predstav si, že ti začne tvoje podnikanie zarábať minimálne 100.000 EUR/ skoro 2.5 milióna Kč a viac ročne?

Chceš predávať produkty a služby za najvyššie ceny?

Chceš vedieť ako na kampaň, ktorá ti prinesie jednorázovo, napríklad 30.000 EUR?

Chceš sa naučiť, ako si priťahovať stovky potenciálnych klientov mesačne a to všetko Zdarma? Za reklamu nevyhodíš ani cent, na reklame ešte aj zarobíš....

Tak čítaj ďalej...

Si expertka, mentorka, koučka, alebo si buduješ vlastný brand a stále sa akoby cyklíš?

Výsledky sú stále viac menej tie isté. Mesačne zarobíš plus-mínus to isté a napriek tomu, že sa snažíš, obetuješ svojmu podnikaniu kopec času, využívaš stratégie, ktoré máš z iných zdrojov a tak stále to akosi nefunguje?

Chcela by si to konečne rozbaliť naplno a začať zarábať minimálne 100.000 EUR ročne/ skoro 2.500 000 Kč, alebo viac?

Tak potom mám pre teba riešenie. Predstavujem ti moju business school 6 FIGURE EXPERT, kde ťa povediem krok za krokom, ako sa k tým 6 až 7 miestnym sumám môžeš dostať v relatívne krátkom čase.

Ja som zarobila svojích prvých 100.000 EUR do 6 mesiacov a to len vďaka účinným stratégiam, ktoré ma doslova zachránili od nudného života, kde každý mesiac zarobím to isté a ďaľší mesiac začínam opäť odznova. 

V mojej business school ti dám všetky potrebné nástroje k tomu, aby si sa dopracovala k šesť až sedem miestnym sumám (záleži od toho, či sa bavíme o eurách, alebo českých korunách).

KURZ OBSAHUJE

1. Modul

TVOJ BRAND

V prvom moduli postavíme pevné základy, ktoré ťa skvelo pripravia na to, aby si sa čím skôr dostala na svoje vysnívané čísla. Mentoring odštartoval 11.11. a už máme prvé úspešné obchody na základe stratégií, ktoré nastavujeme hneď v prvom Moduli. 

 

MISIA, VÍZIA A HODNOTA FIRMY

Zameriame sa do hĺbky na tvojho Ideálneho klienta a čo presne rieši tvoj ideálny klient! Pozor, tu ideme až na kosť, pretože ak si určíš svojho ideálneho klienta správne, tak začneš priťahovať kvalitných ľudí do svojho podnikania. 

PRÍBEH PREDÁVA A TVOJE SILNÉ "PREČO"

2. Modul PRODUKTOVÝ MANAGEMENT

PRODUKTOVÉ PORTFÓLIO
Ak nemáš ešte svoje produkty a premýšľaš o nich, tak tu nastavím s tebou PRODUKTOVÉ PORTFÓLIO, ktoré ti zabezpečí stabilný predaj. Ak už produkty máš, tak upravíme tvoje portfólio, v zmysle toho, že ti tam možno doplníme službu/produkt za najvyššiu cenu, alebo doplníme ziskové produkty a podobne.

MAGNET ZDARMA
Je veľmi dôležitý, pretože na základe magnetu si môžeš priťahovať nové kvalitné kontakty, predávať ziskové produkty a celkovo pozývať ľudí na ochutnávku toho, čo robíš. Ukážem ti, aké formy magnetu zdarma môžeš tvoriť a ako vytvoriť magnet, ktorý ti pritiahne tých správnych potenciálnych klientov.

TVORBA PRODUKTOV
Tvoríme produkty, navrhujeme ceny, bavíme sa o tom, ako by mal ten produkt vyzerať, aký by mal byť. Ak pripravuješ napríklad kurz, tak ti tam prichádza mnoho otázok - mám ten kurz uzatvoriť, nechať otvorený, ako to navrhnúť. V tvorbe produktu ti pomôžem od A po Z 🙂

TECHNIKÁLIE
Možno riešiš nejaké technické záležitosti okolo toho. Pozrieme sa na to aj po technickej stránke, aby ťa nič nebrzdilo. Nesľubujem, že vyriešime každý technický problém, no okrem mňa tam bude aj výborný expert na technikálie, ktorý dodá technické návody a bude mať s vami konzultácie, ak si neviete s niečim rady.

3. Modul

PREDAJNÝ PLÁN

CESTA ZÁKAZNÍKA
Pomôžeme ti vystavať CESTU ZÁKAZNÍKA, na základe, ktorej sa naučíš, ako si priťahovať kľudne stovky nových potenciálnych klientov a za reklamu nezaplatíš ani cent.
PREDAJNÁ STRÁNKA
Dôležitá súčasť predaja. Ako premýšľa potenciálny zákazník, keď príde na tvoju predajnú stránku? Povieme si nie len to, ešte ťa aj naučím, ako postupovať pri predajnej stránke.
PRIPRAVUJEME KAMPAŇ
Ukážem ti, ako pripraviť kampaň, ktorá ti jednorázovo prinesie balík peňazí. Predstav si, že si jednorázovo zarobíš príklad 30.000,- EUR a máš zarobené na ďaľšie mesiace.

4. Modul

KAMPANE

WEBINÁRE
Tu sa naučíš, prečo sú webináre dôležité pre tvoj business a ako ich robiť tak, aby si na základe webinárov generovala pravidelný príjem. 
KAMPAŇ
V predošlom moduli bola téma kampaň skôr o nastavovaní a tu už pôjdme viac do hĺbky. Ako, čo konkrétne spraviť, nastaviť, naplánovať, zorganizovať a podobne.

TOČENIE VIDEÍ
Tu sa povenujeme videám viac do hĺbky, pretože videá sú neodmysliteľnou súčasťou skvelej kampane. Videá predávajú najlepšie... Ako teda na to, aby si sa dostala rovno k veci, rovno ľudí zaujala a predávala na základe videií.

5. Modul COPYWRITING,

CLOSING,

COMMUNICATION

COPYWRITING - písanie
Je kľúčová zručnosť v predaji a v komunikácii so zákaznikmi a potenciálnymi zákazníkmi. Popracujeme na tvojich copy zručnostiach, aby si písala skvelé predajné emaily, posty, predajné stránky, text na web a podobne...

CLOSING - uzatváranie
Je tá najdôležitejšia zručnosť v predaji. Mnoho ľudí dokáže predávať, no veľmi málo ľudí dokáže uzatvárať. K 6 figure Expert dostávaš kurz Be Closing Lady zdarma a v tomto module to ešte viac upevníme.
 
KOMUNIKÁCIA
Ak máš ešte problém so studenými kontaktmi, s komunikáciou v tíme a podobne, tak tu to všetko doladíme 🙂

6. Modul TECHNIKÁLIE

FACEBOOK REKLAMY - Neplať za reklamu!!

Nechaj si za reklamu zaplatiť a ešte na nej aj zarob!  Mnoho ľudí prepláca na reklame, lebo nevie, ako na to! Mila Látal, expert nášho kurzu, ti ukáže ako na to.

DOLADENIE TECHNIKÁLIÍ

Technikálie budeme preberať priebežne, ale tu som si nechala priestor na dotazy, ktoré by si ohľadne technikálii mohla mať.

PODMODUL 6.1

Návody na jednotlivé aplikácie a platformy
- ZOOM - STREAMYARD - FCB SKUPINA, AKO ČLENSKÁ SEKCIA - TRELLO - VIMEO - APPKA NA STRIHANIE VIDEIÍ - CANVA A INÉ...

7. Modul

VEDENIE

KRÍZOVÝ MANAGEMENT
Ak nastanú nečakané situácie, ako je hospodárská kríza, pandémia a podobne... Je dôležité vedieť, akú stratégiu treba zvoliť na to, aby sa tvoj business nerozpadol. Povieme si, čo treba robiť v krízových situáciach.
 
CHANGE MANAGEMENT
Čo treba zmeniť, ak nastane výnimočná situácia v businesse a nič nebude tak, ako bývalo? Potrebuješ ovládať change management. Niekedy stačia jemné úpravy, niekedy je treba zmeniť celý koncept projektu.
 
7.1 / OSOBNÉ VEDENIE
Seba - vedenie je kľúč k úspešnému businessu. Ak nedokážeš viesť samú seba, tak nebudeš vedieť viesť ani svoj tím a ani svoj business....

8. Modul

ZÁVER

ZHRNUTIE
Tu budeme dolaďovať oblasti, na ktorých treba ešte popracovať.
 
PRÍPRAVA NA ZÁVEREČNÝ TEST
Tu ťa pripravím na záverečný test, aby dopadol na jednotku!
 
ZÁVEREČNÝ TEST
Tu sa budeme venovať len záverečnému testu a celkovému vyhodnoteniu.

BONUSY

V tejto sekcii, mám pre teba pripravené bonusové úlohy a workshopy, ktoré budem dodávať priebežne počas kurzu.

Ako je napríklad Time Management, Finančný Management, rôzne workshopy a podobne....

 

👍 6 FIGURE EXPERT je pre teba, ak...

 • BUDUJEŠ SI VLASTNÝ BRAND!
  Si expertka, mentorka, koučka, chceš si vybudovať NEODOLATEĽNÚ ZNAČKU, ktorá okamžite zaujme a je na trhu neprehliadnuteľná
 • CHCEŠ ZARÁBAŤ MINIMÁLNE 100.000 EUR ROČNE A VIAC
  Neuspokojíš sa s tou istou "výplatou" na konci mesiaca. Chceš sa naučiť, ako sa buduje bohatstvo, chceš neustále rásť a pracovať na sebe!
 • UVEDOMUJEŠ SI, ŽE ÚSPECH NEPRÍDE MÁVNUTÍM ČAROVNÉHO PRÚTIKA
  Nie si žiadna naivka a vieš, že tvoj osud je v tvojich rukách. Uvedomuješ si plnú zodpovednosť za to, že koľko tomu venuješ, koľko tomu dáš, toľko sa ti vráti. Neočákavaš žiadne rýchlo kvasené výsledky, ktoré aj tak neskôr popadajú ako domček z kariet.
 • SI KOUČOVATEĽNÁ A NEMÁŠ ZBYTOČNÉ VÝHOVORKY!
  Uvedomuješ si, že s neustálym ....ale to nejde....ale ja to tak nebudem a podobne, sa nikam nedostaneš. Uvedomuješ si, aké dôležité je nechať sa viesť človekom, ktorý tie výsledky už má a dôverovať v proces.

👎 Kurz nie je pre teba, ak...

 • Hľadáš skratky, nie si ochotná sa učiť a byť trpezlivá.
 • Ak si myslíš, že investuješ balík peňazí a ono sa to samo....
 • Ak si sklamaná z predošlých kurzov a opäť len skúšaš, že možno to teraz už výjde....
 • Ak nie si ochotná sa učiť, vychádzať z komfortnej zóny a prijať fakt, že treba niečo zmeniť, inak budeš mať stále tie isté výsledky.
 • Nie si ochotná spolupracovať a neustále hladáš nejaké výhovorky, prečo si teraz nemohla, prečo sa nedalo a podobne...

AKO PREBIEHA BUSINESS SCHOOL 6 FIGURE EXPERT?

6 FIGURE EXPERT PREBIEHA NASLEDOVNE:

✨ Mentoring trvá 11 mesiacov a stretávame sa na pravidelnej týždennej báze, každý pondelok o 10.00 hod.

✨ Počas mentoringu máme 4 x týždennú pauzu, čiže po 2 mesiacoch pravidelného stretávania sa si dáme pauzu na týždeň, kedy dostaneš domáce úlohy, no nie je call so mnou naživo. Ale to je len 4 x počas tých 11 mesiacov.

✨ K Mentoringu je facebooková skupinka, kde sa môžeš opýtať na hocičo, kedy len chceš. Môžeš tam získať spätnú väzbu, pozdieľať, skrátka je to taká naša obývačka, kde sa stretávame mimo našich živých callov. Každú stredu uverejňujem príspevok o tom, s čím ti môžem pomôcť a ak ti nie je niečo jasné, tak dostaneš spätnú väzbu na to, čo potrebuješ.

✨ K Mentoringu je ďalej členská sekcia, ktorá sa ti postupne otvára a máš tam ďaľšie videá a materiály k štúdiu, ku ktorým sa môžeš vrátiť.

✨ SLEDUJEM TVOJ PROGRES: Aby som si bola naozaj istá, že napreduješ a tvoje príjmy sa zvyšujú, tak celý náš monitorovací systém funguje na báze reportov. Sledujem, či odovzdávaš každý týždeň svoj report a sledujem taktiež tvoj mesačný report. Neboj, nie je to také prísne ako to vypadá, robím to kvôli tomu, aby som videla, či napreduješ a ak zbadám, že sa plácaš, tak to riešime, aby si mala naozaj skvelú podporu na svojej ceste.

✨ SÚŤAŽIME: Máme sieň slávy, kde uverejním člena mentoringu, ktorý má najlepšie skóre... Hodnotím prístup k učeniu, to, či chodíš na zoomy, aké máš výsledky a podobne...Na konci mentoringu, vyhodnotím max 3 až 4 najúspešnejších členov a čaká vás odmena. Zatiaľ neprezradím čo 🙂

✨ POMÁHAM TI S VIZIBILITOU: Každý mesiac natáčam live rozhovor s jednou z vás, aby ste sa dostali viac do povedomia ľudí.

✨ TÍM 6 FIGURE EXPERT: sa skladá z asistentky, ktorá monitoruje vaše aktivity a posúva to ďalej mne. Taktiež je zodpovedná za správu skupiny. Takže, ak niečo potrebujete a nie som tam ja, vždy sa môžete obrátiť na asistentku, ktorá to preberie so mnou. 

Miloslav Látal: expert na technikálie, facebookové reklamy, cestu zákazníka a podobne: človek, ktorý spolupracoval a spolupracuje s úspešnými značkami a má za sebou veľa úspešných projektov. Mila vás bude sprevádzať najmä cestou zákazníka, facebookovými reklamami a technickými záležitosťami...

____________________________________________________________________________________________

 ✨ Ako BONUS získavaš kurz Be Closing Lady zdarma v hodnote  4933,- EUR, ktorý je zameraný len na uzatváranie klientov do spolupráce. Ďalej OFFLINE EVENT so mnou naživo v Bratislave.

✨ Ďaľší skvelý BONUS- prístup do členskej sekcie na daľšieho pol roka. Ak si potrebuješ niečo upevniť, ukotviť a podobne, tak ti členská sekcia zostáva ďaľších 6 mesiacov prístupná.

✨ VYBRANÁ KOMUNITA: Do 6 Figure Expert si ženy vyberám, pretože chcem, aby si sa cítila v skupinke príjemne a mala podpornú rodinu, ktorá ti pomáha v tvojom napredovaní. Tento mentoring si nemôže kúpiť každý, kto na to má. Ak zistím, že daná osoba nie je vhodná do našej komunity, tak spoluprácu s ňou odmietam.

DOTAZY

ČO AK SA MI NEPODARÍ DOSTAŤ NA SUMU X?

To na akú sumu sa dostaneš, záleží výslovne od teba. Ak budeš konzistentne na sebe pracovať, IMPLEMENTOVAŤ do praxe to, čo učím, tak nevidím dôvod, prečo by si sa nedostala na sumu, ktorú si si zacielila.

Samozrejme, ak zarábaš 50.000 EUR ročne a sľubuješ si od tohto mentoringu, že zarobíš 1.000 000 eur za rok, tak si myslím, že to je trošku uletená realita. Verím na postupnosť, takže aj milión je reálny, ale nie v prípade, keď momentálne nezarobíš ani 100.000 eur ročne...Takže, ono to veľmi závisí od toho, kde sa nachádzaš ... Ku všetkým aj uleteným cieľom sa môžeš dopracovať postupne. Predstav si, že implementuješ len 20 % z toho, čo ti viem dať. Už len vďaka implementovaniu 20 % z toho, čo učím, ti minimálne zdvojnásobí tvoj príjem.

ČO AK NEBUDEM MAŤ ČAS NA ŠTÚDIUM

Čas je len otázkou priorít! Ak chceš výsledky, tak si čas nájdeš. A vo finále, na to tu mentor je, aby ti pomohol si ten čas nájsť. Rozhodujúce je to, či si ten čas chceš nájsť 🙂

ČO AK VYNECHÁM?

Ku všetkému je záznam, takže sa nemusíš báť, že ti niečo ujde. Nie sme na pretekoch, takže aj keď ti príde niečo do cesty, čo ťa spomalí, tak si ideš vlastným pomalým tempom.

KEDY SA MI INVESTÍCIA VRÁTI?

Je možné, že aj hneď 🙂 Ja už teraz počúvam vo facebookovej skupinke zdieľanie od žien, že sme ešte len začali a už s ľahkosťou uzatvárajú nové spolupráce, ktoré boli predtým pre ne výzvou. Takže, to záleži opäť od toho, s čím do mentoringu prichádzaš.

TY SI USPELA, ALE KDE MÁM ISTOTU, ŽE USPEJEM AJ JA?

Istotu máš sama v sebe. Mentor za teba prácu nerobí. Mentor ťa vedie, postrkáva, motivuje, ukazuje ti smer, učí ťa stratégie, ktoré ti skrátia cestu, ale to, ako to ty budeš implementovať, za to mentor nezodpovedá. Ak budeš celý rok len chodiť na Zoomy a počúvať, nič nedáš do praxe, tak výsledky mať nebudeš.

V ČOM JE 6 FIGURE EXPERT VÝNIMOČNÝ?

Najmä v tom, že tento mentoring je zameraný výslovne na konkrétne kroky, plán a stratégie. Žiadne - bla bla okolo, v zmysle: takto sa to robí a pomôž si sama. Za posledné 2 roky som vychytala moje predošlé chyby, všímala som si, na čo sa ľudia sťažujú a čo im v iných kurzoch chýba a presne to, čo iným chýba, som dala do 6 FIGURE EXPERT.

Mojim cieľom sú primárne výsledky mojich klientiek, preto všetko dôkladne moniturujem, pozorujem skupinu, či má dotazy aj mimo našich callov, sledujem mesačné reporty, či ide klientka dopredu a ak nie, tak to okamžite rieším

Ak máš ďaľšie dotazy, tak sa obráť na svoju sales lady, alebo kontaktuj priamo našu podporu pre 6 FIGURE EXPERT!

Jana Čambalíková

asistentka

Čo hovoria moje klientky

REFERENCIE

Zdenka - biznis mentorka

Klientka programu 6 Figure Expert

Michelle - koučka osobného rozvoja a partnerských vzťahov

Klientka programu 6 Figure Expert

Podnikám už dvacet let a dávala jsem do svého businessu vše.  Celý svůj čas i energii. Pracovala jsem čtrnáct hodin denně a nedokázala si představit, že by to mohlo být jinak. Mezitím mi uteklo celé dětství mojí dcery a já užasle hleděla, jak se to mohlo stát. Věděla jsem, že musím změnit způsob svého podnikání i myšlení, ale i když jsem prošla několik kurzů, které by mi pomohly najít směr a cestu, stále jsem jen přešlapovala na místě. A to opravdu nepomáhalo sebevědomí, natož peněžence.  Naty mi vtrhla do života jako vítr, zbořila můj domeček z karet a postupně krok po kroku mi pomáhala postavit pevné základy podnikání. Ukázala mi, jak veliký mám potenciál. Je to její obrovský dar, najít v člověku to nejlepší a ukázat to světu. Její věta: „Tak to teda ne, moja zlatá, vzpamatuj se! Takhle chceš žít? ” mi doslova změnila život, tak jako celá Natálie. Nikdy jsem nepoznala člověka, který by byl tak hladový učit se od těch nejlepších a pak svoje znalosti předávat dál. Ukázala mi, co všechno dokážu, když budu chtít a taky mě k tomu dovedla. Konečně mám naději na život, o jakém jsem snila a moje jediné přání je, abych potkala Naty o mnoho let dřív. 
Martina KabrheľováOsobní trenér Pilates a Jógy ✨Poradce pro výživu a zdraví
Ahojte, moje meno je Erika Sonlajtnerová a veľmi rada by som vám zanechala moje pocity zo spolupráce s Natáliou.  Som súčasťou jej BE LADY MASTERMIND a je pre mňa česť byť v tomto klube vedomých žien, ktoré sú rovnako vibračne naladené. Bolo to moje najlepšie rozhodnutie, a zároveň investícia, ktorú som urobila, pretože mastermind mi doslova zmenil život, zmýšľanie, pohľad na veci, ktoré som ja sama nevidela alebo skôr nechcela vidieť. Až tu som odštartovala ako raketa do vesmíru, pretože som si dovolila vidieť víziu vo veľkom, pretože som sa zbavila okov, ktoré ma držali neustále pri zemi a stala sa zo mňa “zdravo” sebavedomá žena, ktorá vie, čo od života chce, kam smeruje, čo chce dosiahnuť. Poznám svoju osobnú identitu i identitu biznisu, viem, kým chcem byť a prečo to chcem a ďakujem Naty, že sa naše cesty stretli. Vesmír vedel, prečo nás dve spojil. Z môjho pohľadu je mastermind doslova bohatstvo, ktoré dostanete a zmení vám život, vnímanie, postoj, mindset, a zároveň ste súčasťou jedinečnej mastermind komunity. Máte možnosť učiť sa od najlepších a ja som sa rozhodla práve pre Naty, pretože je autentická, priama, vie o čom hovorí, dáva zo seba to najlepšie, je tvrdá, ale zároveň i priateľka, ktorá sa za vás bude biť ako levica, ktorá stojí pri vás, keď sa vám práve nedarí, nakope vás, keď nepočúvate, pochváli a vyzdvihne vaše kvality, je obrovskou energiou, ktorej nedokážete odolať.  Je mi cťou byť súčasťou BE LADY MASTERMIND, a taktiež teba, Naty,  môjho mentora. www.erikasonlajtner.sk
Erika Sonlajtner💎BIZNIS MENTOR buduj so mnou autentický profi biznis
Naty je žena, která mi otevřela skutečné brány byznysu. Byť jsem na ni narazila úplnou náhodou, okamžitě mě zaujala svou silnou osobností a můj první dojem se mi krásně potvrdil.  Naty je úžasná kombinace chápajícího člověka se srdcem na pravém místě a lídra, který je expertem na byznys s neutIchající touhou se  dále vzdělávat a stoupat výš a výš. Naty je žena, která mě i vás vždy bude mít co naučit.  www.marketatisa.cz
Markét David TisaPodporuji ženy v zaměstnání | Učím počítačové programy