Be Closing Lady

BCL

Chcela by si viac predávať? Vieš, že tvoje produkty a služby majú obrovskú hodnotu, no nie je ťa poriadne vidieť a keď sa k tebe ľudia dostanú, tak sa ti nedarí dotiahnuť obchod do úspešného konca?

Bojíš sa zvýšiť cenu, pretože si neveríš, že to dokážeš predať? Tak u mňa si na správnej adrese. Čítaj ďalej....

Be Closing Lady (BCL) je 3- mesačný program, kde ťa naučím ako efektívne uzatvárať potenciálnych klientov do spolupráce. 

Pre koho je tento program určený?

Be Closing Lady program je určený pre podnikateľky, ktoré sa chcú zlepšiť v predaji a naučiť sa uzatvárať obchody s ľahkosťou!

Naučím ťa ako motivovať potenciálneho zákazníka k tomu, aby s radosťou prikývol na tvoju ponuku a ešte ti bude vďačný za to, že u teba nakúpil. 

ČO SA BEŽNE STÁVA V PREDAJI: 

Zákazník už je na 90 % rozhodnutý, že ide do toho. No je tam ešte stále nejakých 10% kedy váha, či má do toho ísť. Ak nevieš ako mu máš pomôcť preklenúť tých 10 % a obchod uzavrieť do úspešného konca, tak ti ten zákazník môže utiecť napriek tomu, že je už na 90% pripravený nakúpiť. Nenechaj si ujsť potenciálnych zákazníkov.Be Closing Lady ťa naučím ako na to!

Buduješ si svoj tím a máš problém dostať kvalitných ľudí do tímu? Nauč sa ako na to v Be Closing Lady!

Táto zručnosť ti pomôže budovať kvalitný tím a  oslovovať zaujímavých ľudí do spolupráce!

Pozor!!! Táto zručnosť nie je len pre ženy, ktoré priamo predávajú svoje produkty a služby. Táto zručnosť je skvelá aj vtedy, ak máš svoj tím. Ak sa naučíš lepšie komunikovať v predaji, tak to môžeš naučiť svoj tím a tým pádom ti porastú percentá v predaji.

Eliminuj chyby a nauč sa lepšie uzatvárať obchody. 

Túto zručnosť môžeš využiť pri oslovovaní firiem, potenciálnych obchodných partnerov a podobne. 

Buduješ si svoj tím a máš problém dostať kvalitných ľudí do tímu? Nauč sa ako na to v Be Closing Lady!

Rozdiel medzi predajom a uzatváraním klienta do spolupráce! 

Väčšina ľudí má problém s predajom, nakoľko sa to slovo veľmi silno viaže s niečim, čo je negatívne. Myslím si, že niektoré firmy spravili slovu : "predaj" zlú povesť a odvtedy sa to slovo spája s niečim, čo je ponúkané nasilu, otravovanie ľudí a podobne. 

PREDAJ vs UZATVÁRANIE:

Ak uzatvárame ľudí do spolupráce, tak im vlastne pomáhame urobiť skvelé rozhodnutie a zákazník nám je vo finále vďačný, pretože prišiel na to rozhodnutie sám a nie nasilu! Čaro uzatvárania spočíva v koučingu. Je dôležité sa naučiť ako klásť tie správne otázky! A práve preto som vymyslela program, kde ťa naučím ako postupovať pri uzatváraní potenciálneho klienta! 

AJ JA SOM ROBILA VEĽKÉ CHYBY ... 💁‍♀️

Kedysi som robila veľké chyby pri uzatváraní. Nechávala som peniaze ležať na stole. Myslela som si, že ak je človek neistý a nevie či má nakúpiť, tak si časom na to príde sám nakúpi nabudúce!! Houby! Zákazníkovi prišla do cesty iná príležitosť a nakúpil niekde inde. Nakúpil u človeka, ktorý vedel doviesť dotyčného potenciálneho zákazníka do úspešného konca. Nedovoľ, aby ti utekali peniaze, len kvôli nevedomosti, že nevieš ako na to.

Nevedomosť, nie je slabosť, no je to v tvojich rukách, aby si sa naučila ako na to ....Myslíš si, že ja si vedomosti cucám z prsta? Nebyť mojich úžasných mentorov, tak sa ešte dnes plácam a nechávam utekať potenciálnych zákaznikov kade ľahšie....

Je to v tvojich rukách!

Áno je to investícia do seba. Treba obetovať tejto zručnosti čas, peniaze a svoju energiu. No predstav si tie úžasné výsledky😮😮😮

Predstav si, že investuješ teraz do tejto skvelej zručnosti a vráti sa ti niekoľkonásobne viac? Neveríš?

Mnoho ľudí sa bojí investovať do seba. No pokiaľ ide o nové auto, či kúpa bytu, tak to berú ako samozrejmosť. Pritom to, čo investuješ do seba sa ti vráti ešte skôr, než si dokážeš predstaviť. Samozrejme treba investovať múdro. Je potrebné spraviť inteligentný risk.

Inteligentný risk znamená napríklad aj to, že investuješ do zručnosti, ktorá ti pomôže zarábať peniaze. Prvotná investícia sa ti možno zdá byť veľká, no po čase, keď uvidíš koľko ti táto investícia prinesie peňazí, tak aj zabudneš na to, koľko si investovala. 

Príklad:

Predstav si, že si na telefóne s potenciálnym klientom. Vďaka tomu, že vieš, akým štýlom máš viesť rozhovor,  respektíve coaching, tak dovedieš zákazníka pekne krásne za ručičku k predaju. Zákazník ti bude vďačný za to, že si mu tak skvelo pomohla a predala to, čo on potrebuje.

BOOM. PREDANÉ! Pokiaľ nevieš ako máš správne viesť predajný hovor, alebo predaj na priamo face to face, tak sa ti môže stať, že zákazník odvedie svoju pozornosť zrazu niekam inam a už si ho stratila! Odpoveď bude : "díky moc za tvoj čas, ja si to premyslím!" TVOJ ČAS JE DRAHÝ, ČAS SÚ PENIAZE!

ČO TI PONÚKAM JA: 

 • AKO DOVIESŤ PREDAJ DO ÚSPEŠNÉHO KONCA!
  Naučíš sa komunikovať- čo je v predaji úplne to najdôležitejšie! A divila by si sa koľko ľudí má problém s komunikáciou pri predaji. Táto zručnosť je pre teba priam kľúčová!
 • HIGH END TICKETS!
  Predstav si, že uzavrieš obchod za 10.000 Eur. Pre niekoho science fiction a pre niekoho normálna vec. V BCL ti ukážem ako predávať produkty a služby za najvyššiu cenu!
 • SPÔSOBY AKO UZATVÁRAŤ KEDYKOĽVEK A KOHOKOĽVEK CHCEŠ!
  Treba si uvedomiť jednu vec: uzatváranie obchodu sa deje ešte predtým, ako sa dostaneš s potenciálnym zákazníkom do priameho kontaktu. Uzatváraš napríklad počas live vysielania, počas webinára, vo videách a podobne....To je ďalšia vec, ktorú si mnoho ľudí neuvedomuje.
 • PÍSANIE SPRÁV, EMAILOV, OSLOVOVANIE
  Niekedy je to slovičkárenie, no neverila by si, ako veľmi je dôležité sa naučiť písať správne emaily a správy. Oslovuješ potenciálnych zákazníkov napríklad cez messenger a nikto ti neodpovedá? Chyba môže byť práve v tom, že si naformulovala správu nevhodným spôsobom. V BCL ťa naučím ako na to!
 • PRAX- ÍSŤ DO AKCIE!
  Ak chceš dosiahnuť výsledky, tak treba trénovať! To je na tomto programe kľúčové. Nestačí ti len vedieť ako na to, ale uviesť teóriu do praxe. A na to je BCL program ako stvorený. Priamo na hodine vás budem trénovať ako vystupovať, jednať a argumentovať pri predaji. Taktiež vás medzi sebou popárujem a všetko, čo sa naučíme, dáme hneď do praxe...
 • UČEBNÉ MATERIÁLY!
  K programu BCL budeš mať k dispozícii členskú sekciu, kde budú všetky záznamy, prednášky a dôležité informácie. Taktiež získavaš pracovný zošit, ktorý ti príde priamo na tvoju adresu. Súčasťou programu je taktiež podporná facebooková skupinka, kde budete zdieľať vaše úspechy.

Do programu je možné vstúpiť len do 12.12.2021. Potom sa program uzatvára a už nebude možnosť vstupu. Je to pre limitovaný počet osôb!

Ak ťa zaujíma podrobný program Be Closing Lady, tak klikni na tlačítko PODROBNÝ PLÁN PROGRAMU  a môžeš si pozrieť podrobný plán celého 3 mesačného programu, ktorý trvá 4 mesiace, nakoľko budeme mať prestávky medzi jednotlivými týždňami.

 • PROGRAM TRVÁ
  Program trvá 3 mesiace. Počas týchto troch mesiacov budeme intenzívne na sebe makať, aby si sa naučila efektívne predávať a aby ti to začalo generovať peniažky, aké si zaslúžiš! Taktiež budeme spoločne zdieľať výsledky, ktoré ťa budú motivovať k ďalšej akcii.
 • PROGRAM JE LEN PRE LIMITOVANÝ POČET OSÔB. A JE LEN PRE ŽENY!
  Do programu sa nedá vstúpiť počas toho, ako program prebieha. To znamená, že si v skupine vytvoríš skvelé vzťahy a počas celej trojmesačnej doby budeme na jednej lodi a budeme na sebe poctivo makať. Počet osôb je limitovaný, pretože sa chcem na vás plne sústrediť!
 • ČO AK EŠTE NEMÁM PORIADNE ROZBEHNUTÉ PODNIKANIE. JE TO PRE MŇA?
  O to lepšie, pretože sa hneď na začiatku naučíš ako zarábať peniaze a tvoje podnikanie sa rozbehne raketovou rýchlosťou, samozrejme ak spravíš, čo treba 🙂 Predaj je na prežitie kľúčový. Kto nevie predávať, bude hladný. Tak to funguje už od nepamäti. Predávame sa neustále, preto je dôležité ovládať túto zručnosť na jednotku!
 • NEPREDÁVAM NA PRIAMO. MÁM TÍM, KTORÝ PREDÁVA ZA MŇA. JE TO PRE MŇA?
  Super! A čo ak môže tvoj tím predávať ešte lepšie? Svojmu tímu môžeš ponúknuť ešte lepšie vychytávky a techniky ako komunikovať s potenciálnymi zákazníkmi a tvoje predaje sa navýšia! Zistíš, že mnoho vecí môžete robiť inak a prestanú vám utekať peniaze pred nosom.
 • OSLOVUJEM VÄČŠINOU FIRMY, ALEBO VEĽKÝCH ZÁKAZNÍKOV. VYUŽIJEM TENTO PROGRAM?
  Určite áno. V BCL sa naučíš komunikovať tak, aby si zaujala na prvý šup. To znamená, že sa ti bude zrazu lepšie komunikovať s firmami a začnú si ťa všímať aj väčší klienti. Pretože veľkí klienti sú nároční. Veľkí klienti požadujú kvalitu a precíznosť. Oceňujú ľudí, ktorí na sebe makajú, vzdelávajú sa a neustále zvyšujú svoju hodnotu.
 • ✨ Stretávame sa na Zoomoch každý štvrtok o 10.00 h. Vyučovacia hodina trvá 60 minút.
 • ✨Ak nestihneš byť naživo, tak si v členskej sekcii nájdeš vždy záznam.
 • ✨Členská sekcia ti slúži vždy na to, aby si mala prehľad o tom, čo sa učíme, mohla si pozrieť jednotlivé záznamy, stiahnuť pracovné PDF a pozrieť si videá.
 • ✨Máme podpornú facebookovú skupinku, kde budete pravidelne zdieľať vaše pokrokyvíťazstvá. Predstav si, že uzavrieš obchod za tisíce eur, to bude radosť, keď to budeš s nami môcť zdieľať a budeš mať komunitu, ktorá ťa chápe.
 • No nielen veľké víťazstvá, ale aj tie malé krôčiky, ktoré urobíš. Keď sa budeš tešiť, že to čo si investovala do BCL sa ti už vrátilo veľmi rýchlo...
 • ✨Dostaneš pracovný zošit, kde si budeš môcť zapisovať poznámky z callov a zapisovať si svoje víťazstvá z predaja.
 • ✨Ááá to nie je všetko!! Priamo na calloch budete praktizovať ako sa robia predajné calls, predaje face to face a podobne. Budem vás opravovať a ukazovať vám ako by to malo vypadať. 
 • ✨Popárujem vás, takže získaš skvelé kamošky a kolegyne, s ktorými si za krátky čas vytvoríte skvelý tím, ktorý si pomáha....So svojou kolegyňou budeš potom nacvičovať uzatváranie potenciálnych klientov a tak sa v tom neustále trénovať.
 • Nie je to skvelé? Čo ty na to?
 • Ja sa teším, keď píšem tieto riadky, pretože viem ako veľmi ti tento kurz môže pomôcť:-).

Takýto nádherný zošit ti príde priamo do schránky na tvoju adresu:-)👇👇

BEŽNÁ CENA PROGRAMU JE 4111,- + DPH

MÁŠ OTÁZKY? MÔJ TÍM TI RÁD ODPOVIE NA VŠETKY OTÁZKY, KTORÉ MÁŠ:-) ...TEŠÍM SA NA TEBA! 12.12.21 ŠTARTUJEME RAKETU:-)

Potrebuješ pomôcť? 

Obráť sa na môj tím. Kontaktuj nás prostredníctvom emailu, ktorý bude vybavený najneskôr do 48 h.

Nina Nynu Novák

podpora@nataliagruenwald.sk

Lucia Kafková

podpora@nataliagruenwald.sk

Ivana Haviarová

asistentka@nataliagruenwald.sk