Ako to celé vzniklo

8.2. 2020Natalia Grünwald789x0

Vitaj na mojej stránke

Ako to celé vzniklo…..

Možno by bolo fajn, povedať najprv pár viet o sebe:-)

Z môjho príbehu sa dozviete, že som speváčka. Spievala som nádherných 10 rokov naplno a túlala som sa po svete…..V mojom živote nastala však veľká zmena. Vydala som sa, narodili sa mi dve detičky a ja som chcela svoj milovaný spev zavesiť na kliniec….Našťastie sa však nestalo a ja som sa v mojích 33 rokoch znovuzrodila.

Ak vás zaujíma podrobnejšie môj príbeh, môžete si ho prečítať na tomto odkaze  >>>

Čo má však spev spoločné s písaním blogu?

Po narodení môjho druhého dieťaťa som si myslela, že spev je pre mňa už tabu… Cítila som sa stará, nezaujimavá a mala som pocit, že to poskakovanie na pódiu a ukazovanie sa, by som mala už prenechať mladším kolegyniam……

A tak som poškuľovala po nových možnostiach. Môj manžel mi odporučil, že by som mohla niečo začať študovať a kvázi sa začať živiť „normálnou“ prácou.:-)

Natrafila som na kurz, ktorý učil ako začať podnikať na internete. Ten kurz ma neskutočne chytil za srdce a veľmi ma zaujal…Konečne som mohla po dlhej dobe prejaviť samú seba. Nebolo to síce formou spevu, ale bolo to niečo, kde možem tvoriť a dávať niečo svoje, ponúkať svoje know-how a pomáhať ľudom….Moja prvá tema, ktorou som začínala v rámci online bussinesu, bolo chudnutie. Tá téma bola pre mňa veľmi aktuálna, pretože som sama pribrala počas tehotenstva 20 kíl a za krátky čas sa mi to podarilo schudnúť a dostať sa na pôvodnú váhu.

Chudnutiu sa venujem od pätnástich a šport a zdravá strava je moja súčasť, niečo čo ma veľmi baví. S chudnutím mám bohaté skúsenosti. Po oboch tehotenstvach som zakaždým schudla 20 kíl. A tak som chcela pomáhať aj ostatným mamičkám, ktoré sa trápia pre svoju postavu.

Niečo v mojom vnútri mi však našepkávalo- „hudba je cesta!“

Bolo to tak neskutočne silné, že som to nemohla ignorovať. Všetky detaily opisujem podrobne v mojom príbehu.

Vrátila som sa späť k hudbe.

No mám ešte jednu obrovskú vašeň a tou je motivácia a inšpirácia. Motivovať a inšpirovať ľudí prostredníctvom slova a hudby , je pre mňa niečo, čo sa nedá oddeliť. A tak som tieto dve veci prepojila navzájom. Vznikol z toho projekt Moje pravé Ja, ktorý by som vám v tomto článku chcela viac priblížiť.

Moje pravé Ja začalo facebookovou skupinou, ktorú keď som zakladala, tak som nemala ani poňatia, čo z toho vznikne. Myslela som si, že mi bude trvať niekoľko mesiacov, kým sa tam nahrnú ľudia a začne sa tam niečo diať. Za prvý mesiac sme sa rozrástli o 300 členov a skupinka rastie naďalej. Vznikajú tam úžasné priateľstvá, silné emócie, všetci sa navzájom podporujeme a pomáhame si. Je tam jedinečná energia, ktorá sa vidi málokde.

Prečo to všetko píšem?… pretože tam to celé začína, tam sa odzrkadľuje moje posolstvo, ktoré vám chcem predať. Mojím poslaním je pomáhať vám a spievať pre vaše potešenie. V skupinke usporiadavam dokonca podujatia, kde spievam v živom vysielani a naposledy to malo taký úspech, že ma z toho napadli úžasné veci.

Chystám sa robiť pravidelné onlive vystúpenia, ktoré budú prepojene s hovoreným slovom. To znamená, že zaspievam nejaké 3 skladby, potom sa pobavíme s práve pozerajúcimi sa na nejakú tému a opäť niečo zaspievam…Je to pre mňa veľmi silný zážitok, pretože priamo v online vysielaní sa pýtam na to, akú mám zaspievať ďalšiu skladbu a dostávam feedback, akoby som bola na skutočnom live vystúpení.

V skupine usporiadavam taktiež výzvy, ktoré su zamerané práve na to, aby sme sa ako skupina viac spojili a podporovali sa navzájom. Skupina „Moje pravé Ja“ vystihuje moju podstatu, to aká som v skutočbosti a to čo chcem ľudom predať, či už formou hovoreného slova, alebo spevom…

Tento blog a moja webová stránka úzko súvisia s mojou facebookovou skupinkou a tak som mala potrebu vám povedať na úvod ako to vôbec celé vzniklo.

Ak ťa zaujal tento článok a túžiš sa k nám pripojoť, klikni na tento odkaz a staň sa súčasťou nášho hnutia:-)

Na môj blog budú pribúdať daľšie zaujímavé články, stories z môjho života, ale taktiež aj zaujimavé rozhovory, príbehy ľudí, ktorými sa môžeš inšpirovať. Ľudia, ktorí ti dajú silu napredovať a budeš mať chuť zmeniť svoj život k lepšiemu a plniť si všetky svoje tajné sny.

Zatiaľ sa s tebou lúčim a tešim sa na teba niekedy nabudúce:-)

Som speváčka, mama dvoch malých pokladov, podporovateľka, nadšenec života a vizionárka. Mojou vášňou je inšpirovať, motivovať mužov aj ženy k tomu, aby našli svoje pravé Ja a začali žiť život, po ktorom už roky túžia.