“Keď niečo skutočne chceš, celý vesmír sa spojí, aby si to dosiahol.” –  P.Coelho

 

BOJOVÝ PLÁN

 

Keby ste mohli mávnuť čarovným prútikom a všetky Vaše sny by sa stali realitou. Ako by vypadal Váš život?

Prečo sa Vás na to pýtam? Pretože verím tomu, že si zaslúžite život po akom túžite. Verím, že si môžete plniť svoje sny a dosiahnuť slobodu po ktorej túžite. Viete si predstaviť, že sa dajú Vaše sny splniť oveľa skôr ako si myslíte? Veríte tomu, že ak si nastavíte správne svoje ciele a budete mať v rukách takzvanú mapu úspechu, dokážete ísť raketovou rýchlosťou vpred?

Ak nie, tak mi dovoľte, aby som s Vami zdieľala môj príbeh o tom ako som si začala plniť svoje ciele, ako som vyšla v ústrety svojim snom a ako som nabrala odvahu, o ktorej som ani nesnívala, že vo mne drieme.

A to všetko vďaka tomu, že som si spravila plán, ktorý mi dával vieru a nádej ísť vpred a nevzdávať sa. Pätnásť rokov som hľadala dokonalý plán, vymýšľala stratégie až kým som nenašla skutočne fungujúcu metódu, ktorá mi pomáha plniť si svoje sny. Ja by som sa s Vami chcela o túto metódu podeliť a ukázať Vám čo mi skvele zafungovalo. No ešte predtým Vám poviem v krátkosti kto som:-)

Kto som....

Volám sa Natália Grünwald a jedného dňa som sa rozhodla, že si pôjdem za svojim šťastím nech to stojí čokoľvek. Rozhodla som sa, že vezmem svoj život do vlastných rúk a budem bojovať za to, čo si naozaj zaslúži moju pozornosť. Za život, šťastnú rodinu, lásku a naplnenie životných snov.

Odmietla som prijať fakt, že som len nejaké rodné číslo v zdravotnom zázname a môj život sa jednoducho len deje. 

Som mamou dvoch úžasných detí a po tom čo sa mi narodili deti, sa môj život obrátil doslova o 180 stupňov.

Vedela som, že byť mamou je úžasné poslanie a veľmi ma to napĺňa. No bola tam aj druhá stránka mince. Podvedome som si myslela, že ak sa stane žena matkou, tak na seba môže zabudnúť na pekných pár rôčkov.

Avšak po čase som pochopila jednu dôležitú vec....Pokiaľ je mama šťastná, tak sú šťastné aj jej deti  a manžel. A to ma začalo veľmi motivovať k tomu, aby som začala plniť tú svoju pomyselnú studňu, z ktorej môžem potom naplno dávať.

ZAČALA SOM NA SEBE MAKAŤ... V prvom rade som vyriešila svoj vzťah.

Žila som v nefunkčnom manželstve, kedy sme sa donekonečna hádali pre peniaze a v našom vzťahu panovalo napätie. Prokrastinovala som a žila zo dňa na deň, pretože som vôbec netušila aká bude moja cesta, čomu sa budem venovať a či to má vôbec zmysel- dávať samú seba na prvé miesto...."Veď som predsa matka, počkám si kým deti odrastú"...pomyslela som si...

Aby som to skrátila...Jedného dňa som zbalila všetky svoje veci a odsťahovala som sa s deťmi od svojho manžela do podnájmu....A tam to začalo. Samotná situácia mi dala toľko vnútornej sily a odvahy ísť si za tým po čom túžim, že som začala žiť odznova svoj život....

Dnes Vám môžem úprimne povedať, že si plním svoje sny, žijem život, po akom som túžila a vďaka všetkému, čo ma na mojej ceste postretlo som získala silu a odvahu meniť život nie len sebe, ale aj iným:-).

Pomohla mi k tomu úžasná metóda, ktorú využívam a zdokonaľujem už roky. Naučila som sa ako efektívne plánovať svoj život, ako dosahovať svoje ciele rýchlejšie a lepšie ako kedykoľvek predtým.

Zostavila som si svoj BOJOVÝ PLÁN...

Plán, ktorý mi svieti na cestu a ukazuje mi smer.

Poviem Vám jednu story z môjho života. Nedávno som si robila revíziu svojich cieľov a zo zvedavosti som kontrolovala, čo všetko som už stihla.

V septembri v roku 2019 som si napísala svoje ciele na papier o tom akoby mal vypadať môj nový život. V tom čase som bývala ešte u manžela. Realita, ktorú som si vtedy zvečnila na papieri mi pripadala ako science fiction. Bolo to pre mňa neuveriteľné. Mala som pocit, že ak sa mi tie ciele splnia, tak to bude určite až o pár rokov. Svoje ciele som kontrolovala presne o pol roka neskôr a verte, alebo nie...Polovica mojich cieľov bola splnená. Padla mi sánka a bol to pre mňa neuveriteľný AHA moment, kedy som si uvedomila silu cieľov.

Veľmi si želám, aby ste zažili ten istý AHA moment ako ja a preto som sa rozhodla podeliť s Vami o moje tajomstvo na šťastie. 

Predstavujem Vám BOJOVÝ PLÁN...

Kurz, vďaka ktorému získate Plán vašej cesty.

Vo videu Vám poviem ako kurz prebieha a čo získate vďaka kurzu:-)

 

ČO ZÍSKATE VĎAKA KURZU?

  • Vďaka tomu, že budeme tvoriť a Vy si budete písať na papier svoje túžby a to ako by mal Váš život vypadať získate celkový nadhľad a smer Vášho života.
  • Ciele, ktoré si spíšete na papier poupratujeme následne do najdôležitejších štyroch oblastí nášho života- zdravie, vzťahy, práca a peniaze.
  • Spravíme si ročný plán, podľa ktorého naplánujeme mesiac, týždeň a deň.
  • Získate podrobnú mapu toho, ako by Váš život mohol vypadať o rok a ak sa svojho plánu budete držať, tak svoje ciele s najväčšou pravdepodobnosťou dosiahnete.
  • Plán Vám slúži ako maják na rozbúrenom mori, ktorý Vám ukazuje smer a cestu Vášho nového života.
  • To nie je všetko....Aby ste boli naozaj disciplinovaní a vytrvalí, prezradím Vám rituály a techniky, ktoré mi pomáhajú dosahovať svoje ciele oveľa rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.
  • Materiál Vám zostáva, čiže si môžete kedykoľvek revidovať Vaše ciele podľa potreby.
  • Kurz nie je náročný na čas, to znamená, že si môžete ísť svojim vlastným tempom.
  • Až keď som si podrobne rozplánovala svoje sny a vízie, nastal v mojom živote obrovský zlom. Veľmi si želám, aby ste to zažili spolu so mnou a skutočne pocítili aká je sila cieľov NESKUTOČNE HYBNÁ.
  •  

Kto je Natália Grünwald......?

Recenzie.....

Doktorka a inšpiratívna maminka dvoch detí :

Kateřina Fialová

Inšpiratívna maminka :

Ľudmila Kedzuchová

.....s láskou Nat :-)

Cena kurzu:

149.90 EUR

+ mesiac ZDARMA v klube

 

- v klube čakajú na teba zaujimavé tréningy, 3 x do mesiaca Live Zoomy, networking, súťaž a úžasni ľudia. :-)